QAZQA lina - Design Grote hanglamp - 1 lichts - Ø 450 mm - Wit - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken
- EAN: 8718881031212
- Categorie(n): Hanglampen
Prijs doorgegeven op : 30-04-2026 10:30:21 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De QAZQA Lina design grote hanglamp is een eyecatcher in elke ruimte. Met zijn unieke en speelse ontwerp, gemaakt van stevig wit touw en staal, voegt deze lamp een stijlvol element toe aan je interieur. Plaats de lamp boven de eetkamertafel, in de woonkamer of gebruik hem als sfeerverlichting in de slaapkamer.
De kap van de lamp heeft een diameter van 45 cm en zorgt voor een prachtig lichteffect op de muur en het plafond. Deze hanglamp is in hoogte verstelbaar, met een minimale hoogte van 85 cm en een maximale hoogte van 195 cm. Ideaal dus voor boven een eettafel. De snoerlengte van de lamp is 143 cm en hij wordt geleverd zonder lichtbron.
De QAZQA Lina hanglamp heeft een E27 fitting en is geschikt voor lampen tot maximaal 60 Watt. De lamp is dimbaar met een externe dimmer, waardoor je eenvoudig de sfeer in huis kunt aanpassen. Met de IP20 veiligheidsklasse is deze lamp geschikt voor gebruik binnenshuis.
Geef je huis een warme en gezellige uitstraling met de QAZQA Lina design hanglamp. Een prachtige toevoeging aan elke ruimte!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je QAZQA lina - Design Grote hanglamp - 1 lichts - Ø 450 mm - Wit - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken kopen voor de prijs van € 116,10. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om QAZQA lina - Design Grote hanglamp - 1 lichts - Ø 450 mm - Wit - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken te kopen is voor het laatst gecontroleerd op donderdag 30 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat QAZQA lina - Design Grote hanglamp - 1 lichts - Ø 450 mm - Wit - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 95,00 voor QAZQA lina - Design Grote hanglamp - 1 lichts - Ø 450 mm - Wit - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken is gemeten op 19-06-2025. De hoogste prijs was € 116,62 op 13-12-2024. Dat is een totaal verschil van € 21,62. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Materiaal | Textiel |
| Merk | QAZQA |
Algemene kenmerken
| Merk | QAZQA |
| Aantal lichtpunten | 1 |
| Materiaal | Textiel |
| Kleur | Wit |
| Vorm | Rond |
| Product gewicht | 1.59 kg |
Productinformatie
| Met dimfunctie | Nee |
| Inclusief lichtbron | Nee |
| Type lichtbron meegeleverd | Geen lichtbron meegeleverd |
| Verstelmogelijkheden | Niet verstelbaar |
| Voedingstype | Netstroom |
| Bediening verlichting | Wandschakelaar |
Technische specificaties
| Fitting | E27 |
| Lumen per lichtpunt | 0 lm |
| IP waarde | IP20 |
| Kleurtemperatuur | 0 K |
| Snoerlengte | 0 m |
Inhoud en samenstelling van dit artikel
| Verpakkingsinhoud | Retro hanglamp zwart 45 cm - Lina Drop + indien nodig handleiding en bijbehorende bevestigingsmaterialen. |
Productinformatie
| Merk | QAZQA |
| Voor binnen of buiten | Voor binnen |
| EAN | 8718881031212 |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
Character
| Personage | Geen personage |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Nee |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aansluitspanning | 230 V |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Bediening via mobiele app | Nee |
| Bluetooth | Nee |
| Breedte lampenkap | 4.50 cm |
| Breedte montageplaat | 12.3 cm |
| CE markering | Zichtbaar |
| Diameter lampenkap | 45 cm |
| Energielabel - URL | https://cdn.pim.fittinq.com/assets/productimages/91044/energy-label-91044-nl.png |
| Geschikt voor lampenkap | Nee |
| Geschikt voor ruimte | Eetkamer Hal Keuken Slaapkamer Woonkamer Kinderkamer |
| Hoogte lampenkap | 52 cm |
| Lengte lampenkap | 450 cm |
| Lengte montageplaat | 12.3 cm |
| Levensduur lichtbronnen | 0 jaar |
| Lichtbron verwijderbaar | Ja |
| Met lampenkap | Nee |
| Met sensor | Nee |
| Product breedte | 45 cm |
| Product hoogte | 195 cm |
| Product lengte | 45 cm |
| Type sensor | Geen sensor |
| Verpakking breedte | 490 mm |
| Verpakking hoogte | 480 mm |
| Verpakking lengte | 590 mm |
| Verpakkingsgewicht | 2 kg |
| Wattage per lichtpunt | 60 W |
EAN
| EAN | 8718881031212 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je QAZQA lina - Design Grote hanglamp - 1 lichts - Ø 450 mm - Wit - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken aankoopt