QAZQA lina - Design Grote hanglamp - 1 lichts - Ø 485 mm - Wit - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken
- EAN: 8718881031205
- Categorie(n): Hanglampen
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 06:04:58 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De QAZQA Lina hanglamp is een echte eyecatcher in elke ruimte. Met zijn unieke en speelse ontwerp, gemaakt van stevig wit touw en staal, voegt deze lamp een vleugje design toe aan jouw interieur. Hang hem boven de eettafel, in de hal of in de keuken voor een gezellige en sfeervolle verlichting.
Met een diameter van 48,5 cm en een hoogte van 198 cm kan de Lina Cono 50 gemakkelijk worden aangepast tijdens de installatie. De witte lampenkap, met een hoogte van 43 cm, zorgt voor een subtiele en stijlvolle uitstraling. De lamp heeft een E27 fitting en wordt exclusief lichtbron geleverd, dus zorg ervoor dat je ook een passende lichtbron bestelt (max. 60 Watt).
De hanglamp is geschikt voor verschillende ruimtes zoals de woonkamer, slaapkamer en keuken. Dankzij het open ontwerp van de kap wordt het licht op een speelse manier verspreid, wat zorgt voor een aangename en sfeervolle verlichting in huis. De montageplaat heeft een diameter van 12 cm en het snoer heeft een lengte van 150 cm, waardoor je wat speling hebt bij de installatie.
Naast zijn unieke design en praktische specificaties is de QAZQA hanglamp ook van hoge kwaliteit. Met 2 jaar fabrieksgarantie ben je verzekerd van een duurzame en stijlvolle verlichting voor lange tijd. Ontdek de veelzijdigheid en sfeervolle verlichting van de QAZQA Lina hanglamp en creëer de perfecte ambiance in jouw huis.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je QAZQA lina - Design Grote hanglamp - 1 lichts - Ø 485 mm - Wit - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken kopen voor de prijs van € 89,96. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om QAZQA lina - Design Grote hanglamp - 1 lichts - Ø 485 mm - Wit - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat QAZQA lina - Design Grote hanglamp - 1 lichts - Ø 485 mm - Wit - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 86,36 voor QAZQA lina - Design Grote hanglamp - 1 lichts - Ø 485 mm - Wit - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken is gemeten op 31-12-2025. De hoogste prijs was € 179,55 op 03-07-2025. Dat is een totaal verschil van € 93,19. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Materiaal | Textiel |
| Merk | QAZQA |
Algemene kenmerken
| Merk | QAZQA |
| Aantal lichtpunten | 1 |
| Materiaal | Textiel |
| Kleur | Wit |
| Vorm | Rond |
| Product gewicht | 2.76 kg |
Productinformatie
| Met dimfunctie | Nee |
| Inclusief lichtbron | Nee |
| Type lichtbron meegeleverd | Geen lichtbron meegeleverd |
| Verstelmogelijkheden | Niet verstelbaar |
| Voedingstype | Netstroom |
| Bediening verlichting | Wandschakelaar |
Technische specificaties
| Fitting | E27 |
| Lumen per lichtpunt | 0 lm |
| IP waarde | IP20 |
| Kleurtemperatuur | 0 K |
| Snoerlengte | 0 m |
Inhoud en samenstelling van dit artikel
| Verpakkingsinhoud | Retro hanglamp zwart 50 cm - Lina Cono + indien nodig handleiding en bijbehorende bevestigingsmaterialen. |
Productinformatie
| Merk | QAZQA |
| Voor binnen of buiten | Voor binnen |
| EAN | 8718881031205 |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
Character
| Personage | Geen personage |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Nee |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aansluitspanning | 230 V |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Bediening via mobiele app | Nee |
| Bluetooth | Nee |
| Breedte lampenkap | 4.85 cm |
| Breedte montageplaat | 12 cm |
| CE markering | Zichtbaar |
| Diameter lampenkap | 48.5 cm |
| Geschikt voor lampenkap | Nee |
| Geschikt voor ruimte | Eetkamer Hal Keuken Slaapkamer Woonkamer Kinderkamer |
| Hoogte lampenkap | 43 cm |
| Lengte lampenkap | 485 cm |
| Lengte montageplaat | 12 cm |
| Levensduur lichtbronnen | 0 jaar |
| Lichtbron verwijderbaar | Ja |
| Met lampenkap | Nee |
| Met sensor | Nee |
| Product breedte | 48.50 cm |
| Product hoogte | 198 cm |
| Product lengte | 48.50 cm |
| Type sensor | Geen sensor |
| Verpakking breedte | 518 mm |
| Verpakking hoogte | 505 mm |
| Verpakking lengte | 527 mm |
| Verpakkingsgewicht | 3.50 kg |
| Wattage per lichtpunt | 60 W |
EAN
| EAN | 8718881031205 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je QAZQA lina - Design Grote hanglamp - 1 lichts - Ø 485 mm - Wit - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken aankoopt