QAZQA maruf,sinbad,zayn - Oosterse Hanglamp - 1 lichts - Ø 24 cm - Koper - Woonkamer | Slaapkamer
- EAN: 8718881106903
- Categorie(n): Hanglampen
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 06:04:58 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Een prachtige toevoeging aan je interieur is de QAZQA Maruf hanglamp. Met zijn unieke ontwerp en koperen afwerking zorgt deze lamp voor een sfeervolle lichtinval in de woonkamer of slaapkamer. De open kap van 24 cm diameter zorgt voor een speels lichteffect op het plafond en de muren.
De hoogte van de lamp is verstelbaar van 65 cm tot 140 cm, waardoor je zelf de ideale hoogte kunt bepalen, bijvoorbeeld boven de eettafel of in de hal. De Maruf hanglamp is geschikt voor diverse ruimtes, waaronder de eetkamer, slaapkamer en woonkamer.
De QAZQA Maruf wordt geleverd zonder lichtbron, maar is geschikt voor een E14 fitting met een maximum van 40 Watt. Je kunt de lamp dimmen met een externe dimmer voor de gewenste lichtsterkte. De hanglamp heeft een IP20 veiligheidsklasse en wordt geleverd met 2 jaar fabrieksgarantie.
Mis deze prachtige Oosterse hanglamp niet en creëer een gezellige en warme sfeer in huis met de QAZQA Maruf!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je QAZQA maruf,sinbad,zayn - Oosterse Hanglamp - 1 lichts - Ø 24 cm - Koper - Woonkamer | Slaapkamer kopen voor de prijs van € 54,41. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om QAZQA maruf,sinbad,zayn - Oosterse Hanglamp - 1 lichts - Ø 24 cm - Koper - Woonkamer | Slaapkamer te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat QAZQA maruf,sinbad,zayn - Oosterse Hanglamp - 1 lichts - Ø 24 cm - Koper - Woonkamer | Slaapkamer bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 50,30 voor QAZQA maruf,sinbad,zayn - Oosterse Hanglamp - 1 lichts - Ø 24 cm - Koper - Woonkamer | Slaapkamer is gemeten op 19-06-2025. De hoogste prijs was € 99,95 op 17-01-2025. Dat is een totaal verschil van € 49,65. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Merk | QAZQA |
|---|---|
| IP Waarde | IP20 |
Algemene kenmerken
| Merk | QAZQA |
| Aantal lichtpunten | 1 |
| Materiaal | Staal |
| Kleur | Koper |
| Vorm | Rechthoek |
| Product gewicht | 1 kg |
Productinformatie
| Met dimfunctie | Nee |
| Inclusief lichtbron | Nee |
| Type lichtbron meegeleverd | Geen lichtbron meegeleverd |
| Verstelmogelijkheden | Niet verstelbaar |
| Voedingstype | Netstroom |
| Bediening verlichting | Wandschakelaar |
Technische specificaties
| Fitting | E14 |
| Lumen per lichtpunt | 0 lm |
| IP waarde | IP20 |
| Kleurtemperatuur | 0 K |
| Snoerlengte | 0 m |
Inhoud en samenstelling van dit artikel
| Verpakkingsinhoud | Oosterse hanglamp koper - Maruf 5 + indien nodig handleiding en bijbehorende bevestigingsmaterialen. |
Productinformatie
| Merk | QAZQA |
| Voor binnen of buiten | Voor binnen |
| EAN | 8718881106903 |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
Character
| Personage | Geen personage |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Nee |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aansluitspanning | 230 V |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Bediening via mobiele app | Nee |
| Bluetooth | Nee |
| Breedte lampenkap | 2.40 cm |
| Breedte montageplaat | 12 cm |
| CE markering | Zichtbaar |
| Diameter lampenkap | 24 cm |
| Geschikt voor lampenkap | Nee |
| Geschikt voor ruimte | Eetkamer Slaapkamer Woonkamer |
| Hoogte lampenkap | 32 cm |
| Lengte lampenkap | 240 cm |
| Lengte montageplaat | 12 cm |
| Levensduur lichtbronnen | 0 jaar |
| Lichtbron verwijderbaar | Ja |
| Met lampenkap | Nee |
| Met sensor | Nee |
| Product breedte | 24 cm |
| Product hoogte | 140 cm |
| Product lengte | 24 cm |
| Type sensor | Geen sensor |
| Verpakking breedte | 262 mm |
| Verpakking hoogte | 258 mm |
| Verpakking lengte | 398 mm |
| Verpakkingsgewicht | 1.38 kg |
| Wattage per lichtpunt | 40 W |
EAN
| EAN | 8718881106903 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je QAZQA maruf,sinbad,zayn - Oosterse Hanglamp - 1 lichts - Ø 24 cm - Koper - Woonkamer | Slaapkamer aankoopt