QAZQA michelle - Oosterse Hanglamp - 1 lichts - Ø 44 cm - Bruin - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken
- EAN: 8718881126208
- Categorie(n): Hanglampen
Prijs doorgegeven op : 31-05-2026 06:08:46 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De QAZQA Michelle hanglamp is een prachtige toevoeging aan elk modern, oosters of natuurlijk interieur. Met zijn gebruik van rotan straalt deze lamp warmte uit en zorgt voor een sfeervolle verlichting. De hanglamp heeft een diameter van 44 cm en is verstelbaar in hoogte van 62,5 cm tot 130 cm, waardoor je hem naar wens kunt aanpassen. De montageplaat heeft een diameter van 12 cm en een hoogte van 2,5 cm, terwijl het snoer een lengte heeft van 97,5 cm.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je QAZQA michelle - Oosterse Hanglamp - 1 lichts - Ø 44 cm - Bruin - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken kopen voor de prijs van € 41,90. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om QAZQA michelle - Oosterse Hanglamp - 1 lichts - Ø 44 cm - Bruin - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zondag 31 mei 2026.
- Op dit moment is QAZQA michelle - Oosterse Hanglamp - 1 lichts - Ø 44 cm - Bruin - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken in de aanbieding bij Bol.com. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat QAZQA michelle - Oosterse Hanglamp - 1 lichts - Ø 44 cm - Bruin - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 41,90 voor QAZQA michelle - Oosterse Hanglamp - 1 lichts - Ø 44 cm - Bruin - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken is gemeten op 16-05-2026. De hoogste prijs was € 129,00 op 19-01-2025. Dat is een totaal verschil van € 87,10. De prijs is op zijn laagste niveau, het is gunstig om het product nu te kopen.
Eigenschappen
| Kleur | Bruin |
|---|---|
| Merk | QAZQA |
| IP Waarde | IP20 |
Algemene kenmerken
| Merk | QAZQA |
| Aantal lichtpunten | 1 |
| Materiaal | Rotan |
| Kleur | Bruin |
| Vorm | Rechthoek |
| Product gewicht | 0.96 kg |
Productinformatie
| Met dimfunctie | Ja |
| Inclusief lichtbron | Nee |
| Type lichtbron meegeleverd | LED |
| Verstelmogelijkheden | Niet verstelbaar |
| Voedingstype | Netstroom |
| Bediening verlichting | Dimmer - op product |
Technische specificaties
| Fitting | E27 |
| Lumen per lichtpunt | 470 lm |
| IP waarde | IP20 |
| Kleurtemperatuur | 0 K |
| Snoerlengte | 0 m |
| Smart Home Platform | Alexa Amazon Google Assistant |
Inhoud en samenstelling van dit artikel
| Verpakkingsinhoud | Smart hanglamp rotan 49 cm incl. Wifi G95 - Michelle + indien nodig handleiding en bijbehorende bevestigingsmaterialen. |
Productinformatie
| Merk | QAZQA |
| Voor binnen of buiten | Voor binnen |
| EAN | 8718881126208 |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
Character
| Personage | Geen personage |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Ja |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Ja |
| App werkt op besturingssyteem | Android iOS |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Informatie niet beschikbaar |
| Wifi vereist | Informatie niet beschikbaar |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Informatie niet beschikbaar |
| Betaalde diensten vereist | Nee |
| Compatibel met | Informatie niet beschikbaar |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aansluitspanning | 230 V |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Bediening via mobiele app | Ja |
| Bluetooth | Nee |
| Breedte lampenkap | 4.40 cm |
| Breedte montageplaat | 12 cm |
| CE markering | Zichtbaar |
| Diameter lampenkap | 44 cm |
| Geschikt voor lampenkap | Nee |
| Geschikt voor ruimte | Eetkamer Kantoor Keuken Slaapkamer Woonkamer |
| Hoogte lampenkap | 30 cm |
| Lengte lampenkap | 440 cm |
| Lengte montageplaat | 12 cm |
| Levensduur lichtbronnen | 15000 uur |
| Lichtbron verwijderbaar | Ja |
| Met lampenkap | Nee |
| Met sensor | Nee |
| Product breedte | 44 cm |
| Product hoogte | 130 cm |
| Product lengte | 44 cm |
| Type sensor | Geen sensor |
| Verpakking breedte | 45 cm |
| Verpakking hoogte | 21 cm |
| Verpakking lengte | 45 cm |
| Verpakkingsgewicht | 2 kg |
| Wattage per lichtpunt | 4.9 W |
EAN
| EAN | 8718881126208 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je QAZQA michelle - Oosterse Hanglamp - 1 lichts - Ø 44 cm - Bruin - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken aankoopt