QAZQA monaco - Design Hanglamp - 8 lichts - Ø 60 cm - Grijs - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken
- EAN: 8718881159114
- Categorie(n): Hanglampen
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 06:04:58 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Maak jouw woonkamer, slaapkamer of keuken compleet met de QAZQA Monaco hanglamp. Deze prachtige design hanglamp is afgewerkt in het grijs en gemaakt van hoogwaardig staal. Met zijn ronde vorm en een diameter van 60 cm voegt de Monaco een moderne touch toe aan elk interieur.
Deze hanglamp beschikt over 8 lichtpunten, die zorgen voor de perfecte verlichting in de ruimte. De fittingen zijn van het type G9 en de maximale wattage per lichtpunt is 5W. Let op dat de lichtbronnen niet zijn inbegrepen, dus zorg ervoor dat je deze apart bestelt.
De QAZQA Monaco hanglamp is dimbaar, waardoor je de lichtintensiteit naar wens kunt aanpassen. Houd er rekening mee dat een dimmer niet inbegrepen is. De hanglamp heeft een hoogte van 170 cm en is geschikt voor LED-verlichting. Met een aansluitspanning van 220V/230V en een IP20 veiligheidsklasse is deze lamp perfect voor binnengebruik.
Twijfel niet langer en haal de QAZQA Monaco in huis voor een sfeervolle verlichting die perfect past bij een eigentijds design. Met een fabrieksgarantie van 2 jaar ben je verzekerd van kwaliteit en duurzaamheid. De hanglamp wordt geleverd met een duidelijke handleiding en alle benodigde bevestigingsmaterialen, zodat je hem eenvoudig kunt installeren en direct van de prachtige verlichting kunt genieten.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je QAZQA monaco - Design Hanglamp - 8 lichts - Ø 60 cm - Grijs - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken kopen voor de prijs van € 50,81. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om QAZQA monaco - Design Hanglamp - 8 lichts - Ø 60 cm - Grijs - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat QAZQA monaco - Design Hanglamp - 8 lichts - Ø 60 cm - Grijs - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 44,51 voor QAZQA monaco - Design Hanglamp - 8 lichts - Ø 60 cm - Grijs - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken is gemeten op 17-09-2025. De hoogste prijs was € 105,00 op 05-02-2025. Dat is een totaal verschil van € 60,49. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Kleur | Grijs |
|---|---|
| Merk | QAZQA |
Algemene kenmerken
| Merk | QAZQA |
| Aantal lichtpunten | 8 |
| Materiaal | Staal |
| Kleur | Grijs |
| Vorm | Rond |
| Product gewicht | 2.10 kg |
Productinformatie
| Met dimfunctie | Nee |
| Inclusief lichtbron | Nee |
| Type lichtbron meegeleverd | Geen lichtbron meegeleverd |
| Verstelmogelijkheden | Niet verstelbaar |
| Voedingstype | Netstroom |
| Bediening verlichting | Wandschakelaar |
Technische specificaties
| Fitting | G9 |
| Lumen per lichtpunt | 0 lm |
| IP waarde | IP20 |
Inhoud en samenstelling van dit artikel
| Verpakkingsinhoud | Hanglamp zwart met smoke glas rond 8-lichts - Monaco + indien nodig handleiding en bijbehorende bevestigingsmaterialen. |
Productinformatie
| Merk | QAZQA |
| Voor binnen of buiten | Voor binnen |
| EAN | 8718881159114 |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
Character
| Personage | Geen personage |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Nee |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aansluitspanning | 230 V |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Bediening via mobiele app | Nee |
| Bluetooth | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| Diameter lampenkap | 12 cm |
| Geschikt voor lampenkap | Nee |
| Geschikt voor ruimte | Eetkamer Hal Keuken Kantoor Slaapkamer Woonkamer |
| Levensduur lichtbronnen | 0 jaar |
| Lichtbron verwijderbaar | Ja |
| Met lampenkap | Ja |
| Met sensor | Nee |
| Product breedte | 60 cm |
| Product hoogte | 170 cm |
| Product lengte | 60 cm |
| Type sensor | Geen sensor |
| Verpakking breedte | 0 cm |
| Verpakking hoogte | 0 cm |
| Verpakking lengte | 0 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0 kg |
| Wattage per lichtpunt | 5 W |
EAN
| EAN | 8718881159114 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je QAZQA monaco - Design Hanglamp - 8 lichts - Ø 60 cm - Grijs - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken aankoopt