QAZQA nura - Moderne Hanglamp voor buiten voor boven de eettafel | in eetkamer - 1 lichts - Ø 77 cm - Grijs - Buitenverlichting
- EAN: 8718881156571
- Categorie(n): Hanglampen
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 06:04:58 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Wil jij je tuin op een stijlvolle manier verlichten? Dan is de moderne hanglamp voor buiten, de QAZQA Nura, precies wat je zoekt! Deze prachtige sfeermaker past perfect in een eigentijdse tuin en zorgt voor de juiste ambiance. Met een diameter van 77 cm en een hoogte van 275 cm is deze grijze buitenlamp een ware eyecatcher.
De QAZQA Nura hanglamp is gemaakt van hoogwaardig kunststof en heeft een IP-waarde van IP65, waardoor hij bestand is tegen alle weersomstandigheden. Of het nu regent of stormt, deze buitenlamp kan er tegen! De lamp wordt geleverd met een snoer van 200 cm en stekker, maar let op: de lichtbron met E27 fitting moet je nog apart bijbestellen.
Niet alleen is de Nura hanglamp functioneel, maar ook praktisch. Je kunt hem eenvoudig ophangen boven de eettafel in je tuin of hem in de grond prikken voor een speels effect. Bovendien is deze buitenlamp dimbaar, zodat je zelf de gewenste lichtintensiteit kunt bepalen. Een dimmer wordt echter niet meegeleverd.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je QAZQA nura - Moderne Hanglamp voor buiten voor boven de eettafel | in eetkamer - 1 lichts - Ø 77 cm - Grijs - Buitenverlichting kopen voor de prijs van € 166,50. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om QAZQA nura - Moderne Hanglamp voor buiten voor boven de eettafel | in eetkamer - 1 lichts - Ø 77 cm - Grijs - Buitenverlichting te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat QAZQA nura - Moderne Hanglamp voor buiten voor boven de eettafel | in eetkamer - 1 lichts - Ø 77 cm - Grijs - Buitenverlichting bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 122,85 voor QAZQA nura - Moderne Hanglamp voor buiten voor boven de eettafel | in eetkamer - 1 lichts - Ø 77 cm - Grijs - Buitenverlichting is gemeten op 09-12-2025. De hoogste prijs was € 195,00 op 17-01-2025. Dat is een totaal verschil van € 72,15. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Kleur | Grijs |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Merk | QAZQA |
| IP Waarde | IP65 |
Algemene kenmerken
| Merk | QAZQA |
| Aantal lichtpunten | 1 |
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Grijs |
| Vorm | Rond |
| Product gewicht | 8 kg |
Productinformatie
| Met dimfunctie | Nee |
| Inclusief lichtbron | Nee |
| Type lichtbron meegeleverd | Geen lichtbron meegeleverd |
| Verstelmogelijkheden | In hoogte verstelbaar (bij installatie) |
| Voedingstype | Netstroom |
| Bediening verlichting | Wandschakelaar |
Technische specificaties
| Fitting | E27 |
| Lumen per lichtpunt | 0 lm |
| IP waarde | IP65 |
| Kleurtemperatuur | 0 K |
| Snoerlengte | 2 m |
Inhoud en samenstelling van dit artikel
| Verpakkingsinhoud | Moderne buiten hanglamp grijs 25 cm IP65 - Nura + indien nodig handleiding en bijbehorende bevestigingsmaterialen. |
Productinformatie
| Merk | QAZQA |
| Voor binnen of buiten | Voor buiten |
| EAN | 8718881156571 |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
Character
| Personage | Geen personage |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Nee |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aansluitspanning | 230 V |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Bediening via mobiele app | Nee |
| Bluetooth | Nee |
| Breedte lampenkap | 0 cm |
| Breedte montageplaat | 20 cm |
| CE markering | Zichtbaar |
| Geschikt voor lampenkap | Nee |
| Geschikt voor ruimte | Buiten |
| Hoogte lampenkap | 0 cm |
| Lengte lampenkap | 0 cm |
| Lengte montageplaat | 20 cm |
| Levensduur lichtbronnen | 0 jaar |
| Lichtbron verwijderbaar | Ja |
| Met lampenkap | Nee |
| Met sensor | Nee |
| Product breedte | 77 cm |
| Product hoogte | 275 cm |
| Product lengte | 77 cm |
| Type sensor | Geen sensor |
| Verpakking breedte | 0 cm |
| Verpakking hoogte | 0 cm |
| Verpakking lengte | 0 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0 kg |
| Wattage per lichtpunt | 23 W |
EAN
| EAN | 8718881156571 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je QAZQA nura - Moderne Hanglamp voor buiten voor boven de eettafel | in eetkamer - 1 lichts - Ø 77 cm - Grijs - Buitenverlichting aankoopt