QAZQA ostrava - Oosterse Plafondlamp - 1 lichts - Ø 40 cm - Zwart - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken
- EAN: 8718881143625
- Categorie(n): Plafonnieres
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 06:04:58 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De QAZQA Ostrava oosterse plafondlamp is een prachtige toevoeging aan jouw interieur. Met zijn unieke ontwerp en gebruik van bamboe en staal past deze lamp perfect in een oosters interieur. De gevlochten bamboe kap in combinatie met de afwerking in zwart met naturel zorgen voor een stijlvolle uitstraling. Met een diameter van 40 cm en een hoogte van 19 cm is deze plafondlamp een echte eyecatcher.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je QAZQA ostrava - Oosterse Plafondlamp - 1 lichts - Ø 40 cm - Zwart - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken kopen voor de prijs van € 39,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om QAZQA ostrava - Oosterse Plafondlamp - 1 lichts - Ø 40 cm - Zwart - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat QAZQA ostrava - Oosterse Plafondlamp - 1 lichts - Ø 40 cm - Zwart - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 39,95 voor QAZQA ostrava - Oosterse Plafondlamp - 1 lichts - Ø 40 cm - Zwart - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken is gemeten op 20-08-2025. De hoogste prijs was € 105,00 op 19-01-2025. Dat is een totaal verschil van € 65,05. De prijs is op zijn laagste niveau, het is gunstig om het product nu te kopen.
Eigenschappen
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Merk | QAZQA |
| IP Waarde | IP20 |
Algemene kenmerken
| Merk | QAZQA |
| Aantal lichtpunten | 1 |
| Diameter | 40 cm |
| Materiaal | Bamboe |
| Kleur | Zwart |
| Vorm | Rond |
Productinformatie
| Met dimfunctie | Nee |
| Inclusief lichtbron | Nee |
| Type lichtbron meegeleverd | Geen lichtbron meegeleverd |
| Voedingstype | Netstroom |
| Bediening verlichting | Wandschakelaar |
Technische specificaties
| Fitting | E27 |
| Lumen per lichtpunt | 0 lm |
| IP waarde | IP20 |
| Kleurtemperatuur | 0 K |
Inhoud en samenstelling van dit artikel
| Verpakkingsinhoud | Oosterse plafondlamp zwart bamboe 40 cm - Ostrava + indien nodig handleiding en bijbehorende bevestigingsmaterialen. |
Productinformatie
| Merk | QAZQA |
| Voor binnen of buiten | Voor binnen |
| EAN | 8718881143625 |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
Character
| Personage | Geen personage |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Nee |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aansluitspanning | 230 V |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Bediening via mobiele app | Nee |
| Bluetooth | Nee |
| Breedte montageplaat | 10 cm |
| CE markering | Zichtbaar |
| Geschikt voor ruimte | Eetkamer Hal Kantoor Keuken Woonkamer Slaapkamer Kinderkamer |
| Levensduur lichtbronnen | 0 jaar |
| Lichtbron verwijderbaar | Ja |
| Product breedte | 40 cm |
| Product hoogte | 19 cm |
| Product lengte | 40 cm |
| Type sensor | Geen sensor |
| Verpakking breedte | 419 mm |
| Verpakking hoogte | 174 mm |
| Verpakking lengte | 426 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.99 kg |
| Wattage per lichtpunt | 25 W |
| eWaste | Ja |
EAN
| EAN | 8718881143625 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je QAZQA ostrava - Oosterse Plafondlamp - 1 lichts - Ø 40 cm - Zwart - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken aankoopt