QAZQA pallon - Moderne Hanglamp - 1 lichts - Ø 200 mm - Transparant - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken
- EAN: 8718881049873
- Categorie(n): Hanglampen
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 06:04:58 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De QAZQA Pallon hanglamp is een moderne eyecatcher voor in huis. Met zijn tijdloze design en sierlijke uitstraling voegt deze lamp een stijlvolle touch toe aan elke ruimte. De lamp is prachtig afgewerkt in transparant glas, waardoor het licht op een subtiele en elegante manier wordt verspreid.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je QAZQA pallon - Moderne Hanglamp - 1 lichts - Ø 200 mm - Transparant - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken kopen voor de prijs van € 34,90. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om QAZQA pallon - Moderne Hanglamp - 1 lichts - Ø 200 mm - Transparant - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat QAZQA pallon - Moderne Hanglamp - 1 lichts - Ø 200 mm - Transparant - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 32,90 voor QAZQA pallon - Moderne Hanglamp - 1 lichts - Ø 200 mm - Transparant - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken is gemeten op 13-02-2026. De hoogste prijs was € 50,30 op 10-07-2025. Dat is een totaal verschil van € 17,40. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Glas |
|---|---|
| Merk | QAZQA |
Algemene kenmerken
| Merk | QAZQA |
| Aantal lichtpunten | 1 |
| Materiaal | Glas |
| Kleur | Transparant |
| Vorm | Rond |
| Product gewicht | 0.69 kg |
Productinformatie
| Met dimfunctie | Ja |
| Inclusief lichtbron | Nee |
| Type lichtbron meegeleverd | LED |
| Verstelmogelijkheden | Niet verstelbaar |
| Voedingstype | Netstroom |
| Bediening verlichting | Dimmer - op product |
Technische specificaties
| Fitting | E27 |
| Lumen per lichtpunt | 700 lm |
| IP waarde | IP20 |
| Kleurtemperatuur | 0 K |
| Snoerlengte | 0 m |
| Smart Home Platform | Alexa Amazon Google Assistant |
Inhoud en samenstelling van dit artikel
| Verpakkingsinhoud | Smart hanglamp zwart met smoke glas 30 cm incl. Wifi ST64 - Pallon + indien nodig handleiding en bijbehorende bevestigingsmaterialen. |
Productinformatie
| Merk | QAZQA |
| Voor binnen of buiten | Voor binnen |
| EAN | 8718881049873 |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
Character
| Personage | Geen personage |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Ja |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Ja |
| App werkt op besturingssyteem | Android iOS |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Informatie niet beschikbaar |
| Wifi vereist | Informatie niet beschikbaar |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Informatie niet beschikbaar |
| Betaalde diensten vereist | Nee |
| Compatibel met | Informatie niet beschikbaar |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aansluitspanning | 230 V |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Bediening via mobiele app | Ja |
| Bluetooth | Nee |
| Breedte lampenkap | 2 cm |
| Breedte montageplaat | 10 cm |
| CE markering | Zichtbaar |
| Diameter lampenkap | 20 cm |
| Geschikt voor lampenkap | Nee |
| Geschikt voor ruimte | Eetkamer Hal Kantoor Keuken Slaapkamer Woonkamer |
| Hoogte lampenkap | 0 cm |
| Lengte lampenkap | 200 cm |
| Lengte montageplaat | 10 cm |
| Levensduur lichtbronnen | 15000 uur |
| Lichtbron verwijderbaar | Ja |
| Met lampenkap | Ja |
| Met sensor | Nee |
| Product breedte | 20 cm |
| Product hoogte | 150 cm |
| Product lengte | 20 cm |
| Type sensor | Geen sensor |
| Verpakking breedte | 24 cm |
| Verpakking hoogte | 32 cm |
| Verpakking lengte | 24.5 cm |
| Verpakkingsgewicht | 1.04 kg |
| Wattage per lichtpunt | 7 W |
EAN
| EAN | 8718881049873 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je QAZQA pallon - Moderne Hanglamp - 1 lichts - Ø 200 mm - Transparant - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken aankoopt