QAZQA rondoo - Moderne Inbouwspot - 5 stuks - Ø 10.4 cm - Wit - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken
- EAN: 8718881099014
- Categorie(n): Inbouwspots
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 06:04:58 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De QAZQA Rondoo inbouwspot is een moderne toevoeging aan elke ruimte. Met een set van 5 stuks ben je voorzien van voldoende verlichting. De spot heeft een diameter van 10,4 cm en is uitgevoerd in een stijlvolle witte kleur, waardoor hij perfect past in de woonkamer, slaapkamer of keuken. Het aluminium materiaal zorgt voor een strakke uitstraling en duurzaamheid.
De inbouwdiepte van 12 cm maakt deze spot ideaal voor plafondmontage. Daarnaast is de Rondoo kantelbaar, waardoor je het licht naar wens kunt richten. Let op, de GU10 lichtbronnen (max. 50 Watt) zijn niet inbegrepen en dienen apart te worden aangeschaft. De spot is dimbaar met een externe dimmer (niet inbegrepen) voor de juiste sfeer in huis.
Kies voor gemak en stijl met de QAZQA Rondoo inbouwspot. De IP20 classificatie zorgt voor veilig gebruik binnenshuis. Met een fabrieksgarantie van 2 jaar ben je verzekerd van kwaliteit en betrouwbaarheid. Verrijk je interieur met deze praktische en tijdloze verlichtingsoptie.
Of je nu op zoek bent naar functionele verlichting in de keuken, sfeerverlichting in de woonkamer of een leeslampje in de slaapkamer, de QAZQA Rondoo inbouwspot biedt de veelzijdigheid en elegantie die je zoekt. Bestel nu deze set van 5 en creëer een harmonieuze verlichting in jouw woning.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je QAZQA rondoo - Moderne Inbouwspot - 5 stuks - Ø 10.4 cm - Wit - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken kopen voor de prijs van € 45,90. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om QAZQA rondoo - Moderne Inbouwspot - 5 stuks - Ø 10.4 cm - Wit - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat QAZQA rondoo - Moderne Inbouwspot - 5 stuks - Ø 10.4 cm - Wit - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 38,90 voor QAZQA rondoo - Moderne Inbouwspot - 5 stuks - Ø 10.4 cm - Wit - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken is gemeten op 28-03-2025. De hoogste prijs was € 75,95 op 09-07-2025. Dat is een totaal verschil van € 37,05. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Aluminium |
|---|---|
| Merk | QAZQA |
Algemene kenmerken
| Merk | QAZQA |
| Aantal lichtpunten | 5 |
| Diameter | 10.40 cm |
| Inbouwdiepte | 12 cm |
| Materiaal | Aluminium |
| Kleur | Wit - set van 5 |
| Vorm | Rond |
| Product gewicht | 0.17 kg |
Productinformatie
| Met dimfunctie | Nee |
| Inclusief lichtbron | Nee |
| Type lichtbron meegeleverd | Geen lichtbron meegeleverd |
| Verstelmogelijkheden | Niet verstelbaar |
| RGB | Nee |
| Voedingstype | Netstroom |
| Bediening verlichting | Wandschakelaar |
Technische specificaties
| Fitting | GU10 |
| Lumen per lichtpunt | 0 lm |
| IP waarde | IP20 |
| Kleurtemperatuur | 0 K |
Inhoud en samenstelling van dit artikel
| Aantal stuks in verpakking | 5 stuk(s) |
| Verpakkingsinhoud | Moderne inbouwspot wit staal set van 5 - Rondoo + indien nodig handleiding en bijbehorende bevestigingsmaterialen. |
Productinformatie
| Merk | QAZQA |
| Voor binnen of buiten | Voor binnen |
| EAN | 8718881099014 |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Nee |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aansluitspanning | 230 V |
| Bediening via mobiele app | Nee |
| Bluetooth | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| CRI | 0 |
| Energielabel - URL | https://cdn.pim.fittinq.com/assets/productimages/98718/energy-label-98718-nl.png |
| Geschikt voor ruimte | Eetkamer Kantoor Keuken Slaapkamer Woonkamer |
| Inbouw breedte | 90 cm |
| Inbouw lengte | 90 cm |
| Levensduur lichtbronnen | 0 jaar |
| Lichtbron verwijderbaar | Ja |
| Met sensor | Nee |
| Product breedte | 10.40 cm |
| Product hoogte | 0 cm |
| Product lengte | 10.40 cm |
| Starterkit | Nee |
| Taal handleiding | Engels |
| Type sensor | Geen sensor |
| Verpakking breedte | 0 cm |
| Verpakking hoogte | 0 cm |
| Verpakking lengte | 0 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0 kg |
| Wattage per lichtpunt | 50 W |
| Werkvoltage | 230 V |
EAN
| EAN | 8718881099014 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je QAZQA rondoo - Moderne Inbouwspot - 5 stuks - Ø 10.4 cm - Wit - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken aankoopt