QAZQA rondoo up - Design Plafondspot | Spotje | Opbouwspot - 1 lichts - Ø 95 mm - Wit - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken
- EAN: 8718881007040
- Categorie(n): Opbouwspots
Prijs doorgegeven op : 30-04-2026 10:30:21 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Deze design plafondspot van QAZQA, de Rondoo Up, is een stijlvolle toevoeging aan ieder interieur. Met een diameter van 9,5 cm en een hoogte van 12,5 cm heeft dit spotje een compact formaat dat perfect is voor de woonkamer, slaapkamer of keuken. De opbouwspot is gemaakt van hoogwaardig aluminium in een elegante witte kleur, waardoor hij een luxe uitstraling heeft.
De Rondoo Up is voorzien van een GU10 fitting en kan gebruikt worden met een GU10 lichtbron van maximaal 50 Watt. Het spotje is kantelbaar, wat betekent dat je de verlichting kunt richten zoals jij dat wilt. Daarnaast is deze plafondspot dimbaar (dimmer niet inbegrepen), waardoor je eenvoudig de lichtsterkte kunt aanpassen aan jouw wensen.
Deze opbouwspot wordt geleverd zonder lichtbron en is geschikt voor zowel halogeen, LED als spaarlampen. Met een aansluitspanning van 220V/230V en een IP20 veiligheidsklasse is de Rondoo Up een praktische en veilige keuze voor jouw verlichtingsbehoeften.
In de verpakking vind je 6 stuks van de moderne witte en stalen spot, die draai- en kantelbaar is. Indien nodig bevatten de verpakkingen handleidingen en bevestigingsmaterialen om de installatie soepel te laten verlopen. Met 2 jaar fabrieksgarantie ben je verzekerd van langdurig plezier van deze kwalitatieve opbouwspot van QAZQA.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je QAZQA rondoo up - Design Plafondspot | Spotje | Opbouwspot - 1 lichts - Ø 95 mm - Wit - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken kopen voor de prijs van € 24,90. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om QAZQA rondoo up - Design Plafondspot | Spotje | Opbouwspot - 1 lichts - Ø 95 mm - Wit - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken te kopen is voor het laatst gecontroleerd op donderdag 30 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat QAZQA rondoo up - Design Plafondspot | Spotje | Opbouwspot - 1 lichts - Ø 95 mm - Wit - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 20,90 voor QAZQA rondoo up - Design Plafondspot | Spotje | Opbouwspot - 1 lichts - Ø 95 mm - Wit - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken is gemeten op 29-11-2025. De hoogste prijs was € 42,90 op 10-07-2025. Dat is een totaal verschil van € 22,00. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Materiaal | Aluminium |
| Merk | QAZQA |
| IP Waarde | IP20 |
Algemene kenmerken
| Merk | QAZQA |
| Aantal lichtpunten | 1 |
| Diameter | 9.50 cm |
| Materiaal | Aluminium |
| Kleur | Wit |
| Product gewicht | 0.45 kg |
Productinformatie
| Met dimfunctie | Nee |
| Inclusief lichtbron | Nee |
| Type lichtbron meegeleverd | Geen lichtbron meegeleverd |
| Verstelmogelijkheden | Niet verstelbaar |
| Snoer met stekker aan het product | Nee |
| RGB | Nee |
| Voedingstype | Netstroom |
| Bediening verlichting | Wandschakelaar |
Technische specificaties
| Fitting | GU10 |
| Lumen per lichtpunt | 0 lm |
| IP waarde | IP20 |
| Kleurtemperatuur | 0 K |
Inhoud en samenstelling van dit artikel
| Aantal stuks in verpakking | 6 stuk(s) |
| Verpakkingsinhoud | Moderne spot wit en staal draai- en kantelbaar - Rondoo up + indien nodig handleiding en bijbehorende bevestigingsmaterialen. |
Productinformatie
| Merk | QAZQA |
| Type opbouwspot | Plafond |
| Voor binnen of buiten | Voor binnen |
| EAN | 8718881007040 |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Nee |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aansluitspanning | 230 V |
| Bediening via mobiele app | Nee |
| Bluetooth | Nee |
| Breedte montageplaat | 9.5 cm |
| CE markering | Zichtbaar |
| CRI | 0 |
| Energielabel - URL | https://cdn.pim.fittinq.com/assets/productimages/45519/energy-label-45519-nl.png |
| Geschikt voor ruimte | Keuken Slaapkamer Woonkamer |
| Levensduur lichtbronnen | 0 jaar |
| Lichtbron verwijderbaar | Ja |
| Met sensor | Nee |
| Product breedte | 9.50 cm |
| Product hoogte | 12.50 cm |
| Product lengte | 9.50 cm |
| Starterkit | Nee |
| Taal handleiding | Engels |
| Type sensor | Geen sensor |
| Verpakking breedte | 149 mm |
| Verpakking hoogte | 147 mm |
| Verpakking lengte | 172 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.53 kg |
| Wattage per lichtpunt | 50 W |
| Werkvoltage | 230 V |
EAN
| EAN | 8718881007040 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je QAZQA rondoo up - Design Plafondspot | Spotje | Opbouwspot - 1 lichts - Ø 95 mm - Wit - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken aankoopt