QAZQA rondoo up - Moderne Dimbare LED Smart Plafondspot | Spotje | Opbouwspot incl. wifi met Dimmer - 1 lichts - Ø 95 mm - Donkergrijs - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken
- EAN: 8718881129339
- Categorie(n): Opbouwspots
Prijs doorgegeven op : 30-04-2026 10:30:21 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Verlicht jouw ruimte op een slimme en stijlvolle manier met de QAZQA Rondoo up - Moderne Dimbare LED Smart Plafondspot. Dit spotje is perfect voor in de woonkamer, slaapkamer of keuken en voegt een moderne touch toe aan elke ruimte. De spot wordt geleverd inclusief een smart GU10 lichtbron met maximaal 5 Watt en gemiddeld 25.000 branduren, zodat je langdurig kunt genieten van sfeervolle verlichting.
Met een diameter van 9,5 cm en een hoogte van 12,5 cm past deze spot perfect in elk interieur. Of je nu een moderne, landelijke of Scandinavische woonstijl hebt, de Rondoo up spot is een echte eyecatcher. De lichtbron is gemakkelijk te bedienen via jouw smartphone en/of smart home assistant, waardoor je altijd de perfecte lichtkleur en lichtsterkte kunt instellen.
Deze opbouwspot is voorzien van een dimmer en heeft een verstelbare lichtkleur tussen 2200 en 4000 Kelvin. Hierdoor kun je de sfeer in de ruimte eenvoudig aanpassen aan jouw wensen. Daarnaast is de spot eenvoudig te installeren en wordt geleverd inclusief handleiding en bevestigingsmaterialen.
Met zijn donkergrijze kleur en strakke design is de QAZQA Rondoo up een functionele en esthetische toevoeging aan elke kamer. Verrijk je interieur met deze slimme plafondspot en geniet van sfeervolle verlichting met een druk op de knop!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je QAZQA rondoo up - Moderne Dimbare LED Smart Plafondspot | Spotje | Opbouwspot incl. wifi met Dimmer - 1 lichts - Ø 95 mm - Donkergrijs - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken kopen voor de prijs van € 32,90. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om QAZQA rondoo up - Moderne Dimbare LED Smart Plafondspot | Spotje | Opbouwspot incl. wifi met Dimmer - 1 lichts - Ø 95 mm - Donkergrijs - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken te kopen is voor het laatst gecontroleerd op donderdag 30 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat QAZQA rondoo up - Moderne Dimbare LED Smart Plafondspot | Spotje | Opbouwspot incl. wifi met Dimmer - 1 lichts - Ø 95 mm - Donkergrijs - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 24,38 voor QAZQA rondoo up - Moderne Dimbare LED Smart Plafondspot | Spotje | Opbouwspot incl. wifi met Dimmer - 1 lichts - Ø 95 mm - Donkergrijs - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken is gemeten op 09-09-2025. De hoogste prijs was € 32,90 op 20-01-2026. Dat is een totaal verschil van € 8,52. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Materiaal | Aluminium |
|---|---|
| Merk | QAZQA |
Algemene kenmerken
| Merk | QAZQA |
| Aantal lichtpunten | 1 |
| Diameter | 9.50 cm |
| Materiaal | Aluminium |
| Kleur | Donkergrijs Smart LED |
| Product gewicht | 0.90 kg |
Productinformatie
| Met dimfunctie | Ja |
| Inclusief lichtbron | Ja |
| Type lichtbron meegeleverd | LED |
| Verstelmogelijkheden | Niet verstelbaar |
| Snoer met stekker aan het product | Nee |
| RGB | Nee |
| Voedingstype | Netstroom |
| Bediening verlichting | Wandschakelaar |
Technische specificaties
| Fitting | GU10 |
| Lumen per lichtpunt | 350 lm |
| IP waarde | IP20 |
| Kleurtemperatuur | 2200 K |
| Smart Home Platform | Alexa Amazon Google Assistant |
Inhoud en samenstelling van dit artikel
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
| Verpakkingsinhoud | Smart opbouwspot donkergrijs kantelbaar incl. Wifi GU10 - Rondoo up + indien nodig handleiding en bijbehorende bevestigingsmaterialen. |
Productinformatie
| Merk | QAZQA |
| Type opbouwspot | Plafond |
| Voor binnen of buiten | Voor binnen |
| EAN | 8718881129339 |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Ja |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Ja |
| App werkt op besturingssyteem | Android iOS |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Nee |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Informatie niet beschikbaar |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aansluitspanning | 230 V |
| Bediening via mobiele app | Ja |
| Bluetooth | Nee |
| Breedte montageplaat | 0 cm |
| CE markering | Zichtbaar |
| CRI | 80 |
| Energielabel - URL | https://cdn.pim.fittinq.com/assets/EnergyLabel/Label_754894_big_color_02505.png |
| Geschikt voor ruimte | Eetkamer Kantoor Keuken Slaapkamer Woonkamer |
| Kleur licht | Warm wit licht |
| Levensduur lichtbronnen | 25000 uur |
| Lichtbron verwijderbaar | Ja |
| Met sensor | Nee |
| Product breedte | 9.50 cm |
| Product hoogte | 12.50 cm |
| Product lengte | 9.50 cm |
| Starterkit | Nee |
| Taal handleiding | Engels |
| Type sensor | Geen sensor |
| Verpakking breedte | 0 cm |
| Verpakking hoogte | 0 cm |
| Verpakking lengte | 0 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0 kg |
| Wattage per lichtpunt | 5 W |
| Werkvoltage | 230 V |
EAN
| EAN | 8718881129339 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je QAZQA rondoo up - Moderne Dimbare LED Smart Plafondspot | Spotje | Opbouwspot incl. wifi met Dimmer - 1 lichts - Ø 95 mm - Donkergrijs - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken aankoopt