QAZQA roof - Moderne Inbouwspot - 1 lichts - L 11 cm - Zwart - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken
- EAN: 8718881112560
- Categorie(n): Inbouwspots
Prijs doorgegeven op : 31-05-2026 06:08:46 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De moderne QAZQA Roof inbouwspot is een prachtige toevoeging aan elke ruimte in huis. Met zijn strakke en tijdloze design in de kleur zwart past deze spot perfect in woonkamers, slaapkamers en keukens. De inbouwspot is voorzien van 1 lichtpunt en heeft een afmeting van L 11 cm, waardoor hij subtiel aanwezig is in het interieur.
Deze inbouwspot van QAZQA is gemaakt van hoogwaardig aluminium en heeft een inbouwdiepte van 12 cm. Hij is niet verstelbaar, maar dankzij het draai- en kantelbare design kun je het licht precies richten waar je het nodig hebt. Met een GU10 fitting is de spot eenvoudig te installeren en kun je hem aansluiten op 220V/230V netstroom.
Ho
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je QAZQA roof - Moderne Inbouwspot - 1 lichts - L 11 cm - Zwart - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken kopen voor de prijs van € 32,90. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om QAZQA roof - Moderne Inbouwspot - 1 lichts - L 11 cm - Zwart - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zondag 31 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat QAZQA roof - Moderne Inbouwspot - 1 lichts - L 11 cm - Zwart - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 29,90 voor QAZQA roof - Moderne Inbouwspot - 1 lichts - L 11 cm - Zwart - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken is gemeten op 08-05-2025. De hoogste prijs was € 38,90 op 01-01-2025. Dat is een totaal verschil van € 9,00. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Materiaal | Aluminium |
| Merk | QAZQA |
Algemene kenmerken
| Merk | QAZQA |
| Aantal lichtpunten | 1 |
| Diameter | 0 cm |
| Inbouwdiepte | 12 cm |
| Materiaal | Aluminium |
| Kleur | Zwart |
| Vorm | Vierkant |
| Product gewicht | 0.53 kg |
Productinformatie
| Met dimfunctie | Nee |
| Inclusief lichtbron | Nee |
| Type lichtbron meegeleverd | Geen lichtbron meegeleverd |
| Verstelmogelijkheden | Niet verstelbaar |
| RGB | Nee |
| Voedingstype | Netstroom |
| Bediening verlichting | Wandschakelaar |
Technische specificaties
| Fitting | GU10 |
| Lumen per lichtpunt | 0 lm |
| IP waarde | IP20 |
| Kleurtemperatuur | 0 K |
Inhoud en samenstelling van dit artikel
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
| Verpakkingsinhoud | Moderne inbouwspot zwart verstelbaar - Roof + indien nodig handleiding en bijbehorende bevestigingsmaterialen. |
Productinformatie
| Merk | QAZQA |
| Voor binnen of buiten | Voor binnen |
| EAN | 8718881112560 |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Nee |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aansluitspanning | 230 V |
| Bediening via mobiele app | Nee |
| Bluetooth | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| CRI | 0 |
| Geschikt voor ruimte | Eetkamer Kantoor Keuken Slaapkamer Woonkamer |
| Inbouw breedte | 95 cm |
| Inbouw lengte | 95 cm |
| Levensduur lichtbronnen | 0 jaar |
| Lichtbron verwijderbaar | Ja |
| Met sensor | Nee |
| Product breedte | 11 cm |
| Product hoogte | 11.90 cm |
| Product lengte | 11 cm |
| Starterkit | Nee |
| Taal handleiding | Engels |
| Type sensor | Geen sensor |
| Verpakking breedte | 15.5 cm |
| Verpakking hoogte | 17 cm |
| Verpakking lengte | 15.5 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.69 kg |
| Wattage per lichtpunt | 50 W |
| Werkvoltage | 230 V |
EAN
| EAN | 8718881112560 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je QAZQA roof - Moderne Inbouwspot - 1 lichts - L 11 cm - Zwart - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken aankoopt