QAZQA rotterdam - Moderne Wandlamp voor buiten - 2 lichts - H 280 mm - Zwart - Buitenverlichting
- EAN: 8718881055102
- Categorie(n): Plafonnieres
De QAZQA Rotterdam is een moderne wandlamp speciaal ontworpen voor buiten. Met zijn strakke en industriële design voegt deze lamp een stijlvolle touch toe aan je tuinhuisje, overkapping of tuin. Het vierkante frame van staal is voorzien van glazen panelen aan de zijkanten, waardoor de gekozen lichtbronnen mooi zichtbaar zijn en een speels effect creëren.
De lamp heeft een afmeting van 28 x 28 x 10 cm en wordt geleverd zonder lichtbronnen, die apart bijbesteld dienen te worden. Deze wandlamp is geschikt voor twee E27 fittingen met een maximaal vermogen van 60 Watt per fitting. Daarnaast is de lamp dimbaar met een externe dimmer (dimmer niet inbegrepen) voor de juiste sfeer op elk gewenst moment.
Met een IP-waarde van IP23 is de Rotterdam bestand tegen vocht, maar niet tegen directe regen. De lamp wordt geleverd met een fabrieksgarantie van 2 jaar en heeft een eigentijdse zwarte kleur. Dankzij de eenvoudige bediening via een wandschakelaar is deze wandlamp gemakkelijk in gebruik en zorgt voor een sfeervolle verlichting in je buitenruimte.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat QAZQA rotterdam - Moderne Wandlamp voor buiten - 2 lichts - H 280 mm - Zwart - Buitenverlichting bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 48,11 voor QAZQA rotterdam - Moderne Wandlamp voor buiten - 2 lichts - H 280 mm - Zwart - Buitenverlichting is gemeten op 15-10-2025. De hoogste prijs was € 59,73 op 13-12-2024. Dat is een totaal verschil van € 11,62. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Merk | QAZQA |
Algemene kenmerken
| Merk | QAZQA |
| Aantal lichtpunten | 2 |
| Diameter | 0 cm |
| Materiaal | Staal |
| Kleur | Zwart |
| Vorm | Vierkant |
Productinformatie
| Met dimfunctie | Nee |
| Inclusief lichtbron | Nee |
| Type lichtbron meegeleverd | Geen lichtbron meegeleverd |
| Voedingstype | Netstroom |
| Bediening verlichting | Wandschakelaar |
Technische specificaties
| Fitting | E27 |
| Lumen per lichtpunt | 0 lm |
| IP waarde | IP23 |
| Kleurtemperatuur | 0 K |
Inhoud en samenstelling van dit artikel
| Verpakkingsinhoud | Buiten wandlamp zwart en messing 2-lichts - Rotterdam + indien nodig handleiding en bijbehorende bevestigingsmaterialen. |
Productinformatie
| Merk | QAZQA |
| Voor binnen of buiten | Voor buiten |
| EAN | 8718881055102 |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
Character
| Personage | Geen personage |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Nee |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aansluitspanning | 230 V |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Bediening via mobiele app | Nee |
| Bluetooth | Nee |
| Breedte montageplaat | 0 cm |
| CE markering | Zichtbaar |
| Energielabel - URL | https://cdn.pim.fittinq.com/assets/productimages/93680/energy-label-93680-nl.png |
| Geschikt voor ruimte | Buiten |
| Levensduur lichtbronnen | 0 jaar |
| Lichtbron verwijderbaar | Ja |
| Product breedte | 28 cm |
| Product hoogte | 28 cm |
| Product lengte | 32.50 cm |
| Type sensor | Geen sensor |
| Verpakking breedte | 332 mm |
| Verpakking hoogte | 153 mm |
| Verpakking lengte | 333 mm |
| Verpakkingsgewicht | 2.95 kg |
| Wattage per lichtpunt | 60 W |
| eWaste | Ja |
EAN
| EAN | 8718881055102 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je QAZQA rotterdam - Moderne Wandlamp voor buiten - 2 lichts - H 280 mm - Zwart - Buitenverlichting aankoopt