QAZQA scopio - Design Plafondspot | Spotje | Opbouwspot - 2 lichts - L 179 mm - Zwart - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken
- EAN: 8718881102738
- Categorie(n): Opbouwspots
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 06:04:58 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Een prachtige toevoeging aan je interieur: de QAZQA Scopio design plafondspot! Met zijn twee lichtpunten zorgt deze opbouwspot voor de perfecte verlichting in elke ruimte. De zwarte kleur en strakke design maken hem tijdloos en stijlvol. De lichtbronnen worden subtiel afgezwakt door het raster, wat zorgt voor een sfeervol effect in de kamer.
Met een diameter van 7 cm en een hoogte van 20,2 cm is deze spot ideaal voor gebruik in onder andere de woonkamer, slaapkamer of keuken. De montageplaat heeft een breedte van 10 cm en kan eenvoudig aan het plafond worden bevestigd. De lamp is geschikt voor zowel halogeen als LED lichtbronnen met een GU10 fitting van maximaal 50W.
De QAZQA Scopio plafondspot is niet alleen functioneel, maar ook praktisch in gebruik. Hij is dimbaar met een externe dimmer, waardoor je de lichtsterkte eenvoudig kunt aanpassen aan de gewenste sfeer. De IP20 classificatie zorgt ervoor dat de spot veilig binnenshuis gebruikt kan worden. Daarnaast heeft hij een lumenoutput van 400 lm per lichtpunt en een levensduur van maar liefst 15.000 uur.
Of je nu een schilderij wilt uitlichten of een bepaalde hoek in de kamer wilt accentueren, met de QAZQA Scopio plafondspot creëer je de ideale verlichting. Geniet van sfeervol en richtbaar licht in huis met deze hoogwaardige design spot!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je QAZQA scopio - Design Plafondspot | Spotje | Opbouwspot - 2 lichts - L 179 mm - Zwart - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken kopen voor de prijs van € 51,90. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om QAZQA scopio - Design Plafondspot | Spotje | Opbouwspot - 2 lichts - L 179 mm - Zwart - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat QAZQA scopio - Design Plafondspot | Spotje | Opbouwspot - 2 lichts - L 179 mm - Zwart - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 43,61 voor QAZQA scopio - Design Plafondspot | Spotje | Opbouwspot - 2 lichts - L 179 mm - Zwart - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken is gemeten op 17-12-2025. De hoogste prijs was € 94,95 op 19-01-2025. Dat is een totaal verschil van € 51,34. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Materiaal | Aluminium |
| Merk | QAZQA |
| IP Waarde | IP20 |
Algemene kenmerken
| Merk | QAZQA |
| Aantal lichtpunten | 2 |
| Diameter | 7 cm |
| Materiaal | Aluminium |
| Kleur | Zwart |
| Product gewicht | 0.97 kg |
Productinformatie
| Met dimfunctie | Nee |
| Inclusief lichtbron | Nee |
| Type lichtbron meegeleverd | LED |
| Verstelmogelijkheden | Niet verstelbaar |
| Snoer met stekker aan het product | Nee |
| RGB | Nee |
| Voedingstype | Netstroom |
| Bediening verlichting | Wanddimmer |
Technische specificaties
| Fitting | GU10 |
| Lumen per lichtpunt | 400 lm |
| IP waarde | IP20 |
| Kleurtemperatuur | 0 K |
| Smart Home Platform | Alexa Amazon Google Assistant |
Inhoud en samenstelling van dit artikel
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
| Verpakkingsinhoud | Design spot zwart 2-lichts - Scopio Honey + indien nodig handleiding en bijbehorende bevestigingsmaterialen. |
Productinformatie
| Merk | QAZQA |
| Type opbouwspot | Plafond |
| Voor binnen of buiten | Voor binnen |
| EAN | 8718881102738 |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Ja |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Ja |
| App werkt op besturingssyteem | Android iOS |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Informatie niet beschikbaar |
| Wifi vereist | Informatie niet beschikbaar |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Informatie niet beschikbaar |
| Betaalde diensten vereist | Nee |
| Compatibel met | Informatie niet beschikbaar |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aansluitspanning | 230 V |
| Bediening via mobiele app | Nee |
| Bluetooth | Nee |
| Breedte montageplaat | 10 cm |
| CE markering | Zichtbaar |
| CRI | 80 |
| Geschikt voor ruimte | Eetkamer Kantoor Keuken Slaapkamer Woonkamer |
| Levensduur lichtbronnen | 15000 uur |
| Lichtbron verwijderbaar | Ja |
| Met sensor | Nee |
| Product breedte | 10 cm |
| Product hoogte | 20.20 cm |
| Product lengte | 17.90 cm |
| Starterkit | Nee |
| Taal handleiding | Engels |
| Type sensor | Geen sensor |
| Verpakking breedte | 223 mm |
| Verpakking hoogte | 150 mm |
| Verpakking lengte | 267 mm |
| Verpakkingsgewicht | 1.19 kg |
| Wattage per lichtpunt | 4.8 W |
| Werkvoltage | 230 V |
EAN
| EAN | 8718881102738 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je QAZQA scopio - Design Plafondspot | Spotje | Opbouwspot - 2 lichts - L 179 mm - Zwart - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken aankoopt