QAZQA shelf - Industriele Plafondlamp - 3 lichts - L 100 cm - Zwart - Industrieel - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken
- EAN: 8718881114533
- Categorie(n): Plafonnieres
Prijs doorgegeven op : 30-04-2026 10:30:21 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Haal de stoere industriële sfeer in huis met de QAZQA Shelf plafondlamp. Deze lamp is voorzien van 3 lichtpunten en heeft een unieke afwerking met een houten plank en een zwart armatuur. De lamp heeft een totale lengte van 100 cm, een hoogte van 51 cm en een breedte van 25 cm. Voor de optimale uitstraling zijn grote lichtbronnen van maximaal 60 Watt en passend in een E27 fitting aanbevolen. Deze dienen echter nog apart te worden aangeschaft.
De QAZQA Shelf plafondlamp is dimbaar met een externe dimmer, waardoor je de verlichting kunt aanpassen aan de gewenste sfeer. Het toevoegen van leuke planten op de houten plank van de lamp zorgt voor een extra gezellige uitstraling in je interieur. Plaats deze lamp in de eetkamer, woonkamer of keuken en creëer een aangename verlichting met een stoer industrieel tintje.
Deze plafondlamp van QAZQA heeft een IP20 veiligheidsklasse en wordt geleverd zonder lichtbronnen. Het is geschikt voor verschillende soorten lichtbronnen, waaronder gloeilampen, halogeenlampen, LED-lampen en spaarlampen. Met zijn strakke vormgeving en hoogwaardige materialen is de Shelf plafondlamp een echte eyecatcher in elke ruimte.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je QAZQA shelf - Industriele Plafondlamp - 3 lichts - L 100 cm - Zwart - Industrieel - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken kopen voor de prijs van € 80,96. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om QAZQA shelf - Industriele Plafondlamp - 3 lichts - L 100 cm - Zwart - Industrieel - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken te kopen is voor het laatst gecontroleerd op donderdag 30 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat QAZQA shelf - Industriele Plafondlamp - 3 lichts - L 100 cm - Zwart - Industrieel - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 76,46 voor QAZQA shelf - Industriele Plafondlamp - 3 lichts - L 100 cm - Zwart - Industrieel - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken is gemeten op 30-08-2025. De hoogste prijs was € 83,25 op 25-12-2024. Dat is een totaal verschil van € 6,79. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Materiaal | Hout |
| Merk | QAZQA |
Algemene kenmerken
| Merk | QAZQA |
| Aantal lichtpunten | 3 |
| Diameter | 0 cm |
| Materiaal | Hout |
| Kleur | Zwart |
| Vorm | Rechthoek |
Productinformatie
| Met dimfunctie | Nee |
| Inclusief lichtbron | Nee |
| Type lichtbron meegeleverd | Geen lichtbron meegeleverd |
| Voedingstype | Netstroom |
| Bediening verlichting | Wandschakelaar |
Technische specificaties
| Fitting | E27 |
| Lumen per lichtpunt | 0 lm |
| IP waarde | IP20 |
| Kleurtemperatuur | 0 K |
Inhoud en samenstelling van dit artikel
| Verpakkingsinhoud | Industriële plafondlamp zwart met hout 3-lichts - Shelf + indien nodig handleiding en bijbehorende bevestigingsmaterialen. |
Productinformatie
| Merk | QAZQA |
| Voor binnen of buiten | Voor binnen |
| EAN | 8718881114533 |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
Character
| Personage | Geen personage |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Nee |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aansluitspanning | 230 V |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Bediening via mobiele app | Nee |
| Bluetooth | Nee |
| Breedte montageplaat | 8 cm |
| CE markering | Zichtbaar |
| Energielabel - URL | https://cdn.pim.fittinq.com/assets/productimages/103039/energy-label-103039-nl.png |
| Geschikt voor ruimte | Eetkamer Kantoor Keuken Slaapkamer Woonkamer |
| Levensduur lichtbronnen | 0 jaar |
| Lichtbron verwijderbaar | Ja |
| Product breedte | 25 cm |
| Product hoogte | 51 cm |
| Product lengte | 100 cm |
| Type sensor | Geen sensor |
| Verpakking breedte | 31 cm |
| Verpakking hoogte | 13 cm |
| Verpakking lengte | 106 cm |
| Verpakkingsgewicht | 6.16 kg |
| Wattage per lichtpunt | 60 W |
| eWaste | Ja |
EAN
| EAN | 8718881114533 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je QAZQA shelf - Industriele Plafondlamp - 3 lichts - L 100 cm - Zwart - Industrieel - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken aankoopt