QAZQA sicko - Industriele Hanglamp - 2 stuks - H 1500 mm - Zwart - Industrieel - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken
- EAN: 8718881075360
- Categorie(n): Hanglampen
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 06:04:58 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Geef je interieur een stoere uitstraling met deze industriële hanglampen van QAZQA. De lampen zijn gemaakt van stevig metaal in een matzwarte kleur, waardoor ze perfect passen in een industrieel interieur. Hanglamp Sicko heeft robuuste details zoals het ophangsysteem en de details boven de lampenkap. Dankzij de kap wordt het licht op een warme en gelijkmatige manier verspreid, waardoor de ruimte sfeervol verlicht wordt.
Deze set van 2 lampen heeft een diameter van 38,5 cm en een hoogte van 150 cm, perfect voor gebruik in woonkamers, slaapkamers of keukens. De lampen worden geleverd zonder lichtbronnen, maar zijn geschikt voor E27 fittingen met een maximaal vermogen van 60 Watt per lichtpunt. Daarnaast zijn de lampen dimbaar, waardoor je de lichtintensiteit naar wens kunt aanpassen.
De industriële hanglampen van QAZQA zijn ontworpen voor binnengebruik en vormen een eyecatcher in elke ruimte. De lampen hebben een CE-markering en worden geleverd met een fabrieksgarantie van 2 jaar. De installatie is eenvoudig en het snoer van 100 cm kan indien nodig worden ingekort. Kortom, deze hanglampen zijn de perfecte toevoeging aan jouw interieur voor een unieke en sfeervolle verlichting.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je QAZQA sicko - Industriele Hanglamp - 2 stuks - H 1500 mm - Zwart - Industrieel - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken kopen voor de prijs van € 148,50. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om QAZQA sicko - Industriele Hanglamp - 2 stuks - H 1500 mm - Zwart - Industrieel - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat QAZQA sicko - Industriele Hanglamp - 2 stuks - H 1500 mm - Zwart - Industrieel - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 133,09 voor QAZQA sicko - Industriele Hanglamp - 2 stuks - H 1500 mm - Zwart - Industrieel - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken is gemeten op 13-12-2025. De hoogste prijs was € 227,05 op 10-07-2025. Dat is een totaal verschil van € 93,96. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Merk | QAZQA |
|---|
Algemene kenmerken
| Merk | QAZQA |
| Aantal lichtpunten | 1 |
| Materiaal | Staal |
| Kleur | Zwart - set van 2 |
| Vorm | Rond |
| Product gewicht | 3.20 kg |
Productinformatie
| Met dimfunctie | Nee |
| Inclusief lichtbron | Nee |
| Type lichtbron meegeleverd | Geen lichtbron meegeleverd |
| Verstelmogelijkheden | Niet verstelbaar |
| Voedingstype | Netstroom |
| Bediening verlichting | Wanddimmer |
Technische specificaties
| Fitting | E27 |
| Lumen per lichtpunt | 0 lm |
| IP waarde | IP20 |
| Kleurtemperatuur | 0 K |
| Snoerlengte | 0 m |
| Smart Home Platform | Alexa Amazon Google Assistant |
Inhoud en samenstelling van dit artikel
| Verpakkingsinhoud | Industriële hanglamp zwart 53,5 cm - Sicko + indien nodig handleiding en bijbehorende bevestigingsmaterialen. |
Productinformatie
| Merk | QAZQA |
| Voor binnen of buiten | Voor binnen |
| EAN | 8718881075360 |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
Character
| Personage | Geen personage |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Android iOS |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Nee |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aansluitspanning | 230 V |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Bediening via mobiele app | Nee |
| Bluetooth | Nee |
| Breedte lampenkap | 3.85 cm |
| Breedte montageplaat | 10 cm |
| CE markering | Zichtbaar |
| Diameter lampenkap | 38.5 cm |
| Geschikt voor lampenkap | Nee |
| Geschikt voor ruimte | Eetkamer Hal Keuken Slaapkamer Woonkamer |
| Hoogte lampenkap | 42 cm |
| Lengte lampenkap | 385 cm |
| Lengte montageplaat | 10 cm |
| Levensduur lichtbronnen | 25000 uur |
| Lichtbron verwijderbaar | Ja |
| Met lampenkap | Nee |
| Met sensor | Nee |
| Product breedte | 0 cm |
| Product hoogte | 150 cm |
| Product lengte | 0 cm |
| Type sensor | Geen sensor |
| Verpakking breedte | 0 cm |
| Verpakking hoogte | 0 cm |
| Verpakking lengte | 0 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0 kg |
| Wattage per lichtpunt | 60 W |
EAN
| EAN | 8718881075360 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je QAZQA sicko - Industriele Hanglamp - 2 stuks - H 1500 mm - Zwart - Industrieel - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken aankoopt