QAZQA tuba - Moderne Hanglamp - 2 lichts - Ø 55 mm - Wit - Industrieel - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken
- EAN: 8718881075063
- Categorie(n): Hanglampen
Prijs doorgegeven op : 31-05-2026 06:08:46 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Deze moderne hanglamp Tuba van QAZQA is een ware eyecatcher met zijn strakke design en industriële uitstraling. De lamp heeft een cilindervorm met een diameter van 5,5 cm en een hoogte van 197 cm, waardoor hij perfect past in jouw interieur. Gemaakt van hoogwaardig aluminium en afgewerkt met een fraaie structuurlak, straalt deze hanglamp klasse uit.
De Tuba hanglamp wordt geleverd als set van 2 en is voorzien van een stijlvolle stoffen kabel, die het geheel helemaal afmaakt. Met een GU10 fitting kun je de lamp eenvoudig voorzien van een lichtbron naar keuze (max. 50 Watt). Houd er rekening mee dat de lamp dimbaar is met een externe dimmer, die niet inbegrepen is.
Qua specificaties is deze hanglamp geschikt voor diverse soorten lichtbronnen, waaronder gloeilampen, halogeen, LED en spaarlampen. De lamp heeft een aansluitspanning van 220V/230V en is veiligheidsklasse IP20. Met een gewicht van 1.32 kg is de Tuba hanglamp makkelijk te monteren en past hij perfect in ruimtes zoals de woonkamer, slaapkamer of keuken.
Niet alleen geeft deze hanglamp voldoende licht, maar hij draagt ook bij aan de sfeer in huis. Of je hem nu individueel ophangt of als set van 2, de QAZQA Tuba hanglamp is een aanwinst voor elk modern interieur. Met 2 jaar fabrieksgarantie ben je verzekerd van een duurzame en kwalitatieve verlichtingsoplossing.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je QAZQA tuba - Moderne Hanglamp - 2 lichts - Ø 55 mm - Wit - Industrieel - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken kopen voor de prijs van € 72,86. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om QAZQA tuba - Moderne Hanglamp - 2 lichts - Ø 55 mm - Wit - Industrieel - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zondag 31 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat QAZQA tuba - Moderne Hanglamp - 2 lichts - Ø 55 mm - Wit - Industrieel - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 51,89 voor QAZQA tuba - Moderne Hanglamp - 2 lichts - Ø 55 mm - Wit - Industrieel - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken is gemeten op 01-01-2025. De hoogste prijs was € 125,10 op 29-10-2025. Dat is een totaal verschil van € 73,21. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Merk | QAZQA |
Algemene kenmerken
| Merk | QAZQA |
| Aantal lichtpunten | 2 |
| Materiaal | Staal |
| Kleur | Wit |
| Vorm | Rond |
| Product gewicht | 1.32 kg |
Productinformatie
| Met dimfunctie | Nee |
| Inclusief lichtbron | Nee |
| Type lichtbron meegeleverd | Geen lichtbron meegeleverd |
| Verstelmogelijkheden | Niet verstelbaar |
| Voedingstype | Netstroom |
| Bediening verlichting | Wandschakelaar |
Technische specificaties
| Fitting | GU10 |
| Lumen per lichtpunt | 0 lm |
| IP waarde | IP20 |
| Kleurtemperatuur | 0 K |
| Snoerlengte | 1.66 m |
Inhoud en samenstelling van dit artikel
| Verpakkingsinhoud | Set van 2 design hanglampen zwart - Tuba small + indien nodig handleiding en bijbehorende bevestigingsmaterialen. |
Productinformatie
| Merk | QAZQA |
| Voor binnen of buiten | Voor binnen |
| EAN | 8718881075063 |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
Character
| Personage | Geen personage |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Nee |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aansluitspanning | 230 V |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Bediening via mobiele app | Nee |
| Bluetooth | Nee |
| Breedte lampenkap | 0.55 cm |
| Breedte montageplaat | 5.5 cm |
| CE markering | Zichtbaar |
| Diameter lampenkap | 5.5 cm |
| Geschikt voor lampenkap | Nee |
| Geschikt voor ruimte | Eetkamer Hal Kantoor Keuken Slaapkamer Woonkamer |
| Hoogte lampenkap | 30.50 cm |
| Lengte lampenkap | 55 cm |
| Lengte montageplaat | 90 cm |
| Levensduur lichtbronnen | 0 jaar |
| Lichtbron verwijderbaar | Ja |
| Met lampenkap | Nee |
| Met sensor | Nee |
| Product breedte | 5.50 cm |
| Product hoogte | 197 cm |
| Product lengte | 5.50 cm |
| Type sensor | Geen sensor |
| Verpakking breedte | 14 cm |
| Verpakking hoogte | 45 cm |
| Verpakking lengte | 14 cm |
| Verpakkingsgewicht | 1.20 kg |
| Wattage per lichtpunt | 50 W |
EAN
| EAN | 8718881075063 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je QAZQA tuba - Moderne Hanglamp - 2 lichts - Ø 55 mm - Wit - Industrieel - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken aankoopt