QAZQA twisted - Moderne LED Hanglamp voor boven de eettafel | in eetkamer - 1 lichts - L 1050 mm - Zwart - Woonkamer | Slaapkamer
- EAN: 8718881095948
- Categorie(n): Hanglampen
Prijs doorgegeven op : 30-04-2026 10:30:21 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Haal met de QAZQA Twisted hanglamp moderne elegantie in huis! Deze LED hanglamp is perfect voor boven de eettafel en brengt sfeervol licht in jouw eetkamer, woonkamer of slaapkamer. Met zijn strakke design en tijdloze zwarte kleur met LED-strips is de Twisted een echte eyecatcher in elk interieur.
Deze hanglamp heeft een lengte van 105 cm, een breedte van 25 cm en een hoogte die verstelbaar is van 60 cm tot 142 cm. De geïntegreerde LED-strips zorgen voor een helder licht van 3611 lumen en 2700 Kelvin, wat resulteert in een warme en uitnodigende sfeer. De lamp is dimbaar met een externe dimmer (niet inbegrepen), waardoor je zelf de lichtintensiteit kunt bepalen.
Gemaakt van hoogwaardig aluminium, heeft de Twisted hanglamp een gewicht van 4.83 kg. De montageplaat is 23 cm lang, 7 cm breed en heeft een hoogte van 5 cm. Het 112 cm lange snoer biedt flexibiliteit bij de installatie. Met een levensduur van gemiddeld 30.000 branduren is deze hanglamp een duurzame en stijlvolle toevoeging aan jouw interieur.
De QAZQA Twisted hanglamp wordt geleverd met alle benodigde bevestigingsmaterialen en handleiding in de verpakking. Met zijn IP20 veiligheidsklasse en 2 jaar fabrieksgarantie ben je verzekerd van een kwaliteitsproduct dat lang meegaat. Verrijk je huis met de sfeervolle verlichting van de Twisted hanglamp en geniet van de moderne uitstraling die het brengt!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je QAZQA twisted - Moderne LED Hanglamp voor boven de eettafel | in eetkamer - 1 lichts - L 1050 mm - Zwart - Woonkamer | Slaapkamer kopen voor de prijs van € 197,10. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om QAZQA twisted - Moderne LED Hanglamp voor boven de eettafel | in eetkamer - 1 lichts - L 1050 mm - Zwart - Woonkamer | Slaapkamer te kopen is voor het laatst gecontroleerd op donderdag 30 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat QAZQA twisted - Moderne LED Hanglamp voor boven de eettafel | in eetkamer - 1 lichts - L 1050 mm - Zwart - Woonkamer | Slaapkamer bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 193,50 voor QAZQA twisted - Moderne LED Hanglamp voor boven de eettafel | in eetkamer - 1 lichts - L 1050 mm - Zwart - Woonkamer | Slaapkamer is gemeten op 04-03-2026. De hoogste prijs was € 245,00 op 30-08-2025. Dat is een totaal verschil van € 51,50. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Aluminium |
|---|---|
| Merk | QAZQA |
Algemene kenmerken
| Merk | QAZQA |
| Aantal lichtpunten | 1 |
| Materiaal | Aluminium |
| Kleur | Zwart LED |
| Vorm | Rechthoek |
| Product gewicht | 4.83 kg |
Productinformatie
| Met dimfunctie | Nee |
| Inclusief lichtbron | Ja |
| Type lichtbron meegeleverd | LED |
| Verstelmogelijkheden | Niet verstelbaar |
| Voedingstype | Netstroom |
| Bediening verlichting | Wanddimmer |
Technische specificaties
| Fitting | Geïntegreerde LED |
| Lumen per lichtpunt | 3611 lm |
| IP waarde | IP20 |
| Kleurtemperatuur | 0 K |
| Snoerlengte | 230 m |
Inhoud en samenstelling van dit artikel
| Verpakkingsinhoud | Design hanglamp zwart dimbaar incl. LED groot - Twisted + indien nodig handleiding en bijbehorende bevestigingsmaterialen. |
Productinformatie
| Merk | QAZQA |
| Voor binnen of buiten | Voor binnen |
| EAN | 8718881095948 |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
Character
| Personage | Geen personage |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Nee |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aansluitspanning | 230 V |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Bediening via mobiele app | Nee |
| Bluetooth | Nee |
| Breedte lampenkap | 0 cm |
| Breedte montageplaat | 7 cm |
| CE markering | Zichtbaar |
| Energielabel - URL | https://cdn.pim.fittinq.com/assets/productimages/98217/energy-label-98217-nl.png |
| Geschikt voor lampenkap | Nee |
| Geschikt voor ruimte | Eetkamer Kantoor Slaapkamer Woonkamer |
| Hoogte lampenkap | 0 cm |
| Lengte lampenkap | 0 cm |
| Lengte montageplaat | 23 cm |
| Levensduur lichtbronnen | 30000 uur |
| Lichtbron verwijderbaar | Nee |
| Met lampenkap | Nee |
| Met sensor | Nee |
| Product breedte | 25 cm |
| Product hoogte | 142 cm |
| Product lengte | 105 cm |
| Type sensor | Geen sensor |
| Verpakking breedte | 28 cm |
| Verpakking hoogte | 28 cm |
| Verpakking lengte | 116 cm |
| Verpakkingsgewicht | 5.68 kg |
| Waarde energielabel nieuw 2021 | F |
| Wattage per lichtpunt | 45 W |
EAN
| EAN | 8718881095948 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je QAZQA twisted - Moderne LED Hanglamp voor boven de eettafel | in eetkamer - 1 lichts - L 1050 mm - Zwart - Woonkamer | Slaapkamer aankoopt