QAZQA vidro - Art Deco Plafondspot | Spotje | Opbouwspot - 1 lichts - L 12.5 cm - Zwart - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken
- EAN: 8718881109560
- Categorie(n): Opbouwspots
Prijs doorgegeven op : 30-04-2026 10:30:21 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Laat je betoveren door de elegante QAZQA Vidro plafondspot in Art Deco stijl. Deze prachtige spot is vervaardigd van staal en afgewerkt in een mysterieus zwart tint. De glazen kap met smoke glas effect zorgt voor een subtiel lichtspel dat elke ruimte in huis in een sfeervol aura hult. Met afmetingen van 14,5 cm hoog, 12,5 cm lang en 10 cm breed is de spot een compacte maar opvallende toevoeging aan je interieur.
Deze exclusieve spot wordt geleverd zonder lichtbron, dus vergeet niet een E14 fitting (max. 40 Watt) bij te bestellen. Voor nog meer sfeer en ambiance kan de spot aangesloten worden op een externe dimmer. Hiermee creëer je moeiteloos de perfecte verlichting in elke situatie. Of je nu je slaapkamer een moderne twist wilt geven, de hal wilt verfraaien of de keuken wilt accentueren, deze Art Deco spot past perfect in elke ruimte.
Technisch gezien biedt de QAZQA Vidro plafondspot ook een scala aan mogelijkheden. Met een lichtopbrengst van 470 lm per lichtpunt, een IP waarde van IP20 en een lichtbron met 15000 branduren, ben je verzekerd van duurzame en kwalitatieve verlichting. Bovendien is de spot voorzien van een moderne E14 fitting en kan hij eenvoudig aan het plafond gemonteerd worden.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je QAZQA vidro - Art Deco Plafondspot | Spotje | Opbouwspot - 1 lichts - L 12.5 cm - Zwart - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken kopen voor de prijs van € 16,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om QAZQA vidro - Art Deco Plafondspot | Spotje | Opbouwspot - 1 lichts - L 12.5 cm - Zwart - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken te kopen is voor het laatst gecontroleerd op donderdag 30 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat QAZQA vidro - Art Deco Plafondspot | Spotje | Opbouwspot - 1 lichts - L 12.5 cm - Zwart - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 14,41 voor QAZQA vidro - Art Deco Plafondspot | Spotje | Opbouwspot - 1 lichts - L 12.5 cm - Zwart - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken is gemeten op 09-09-2025. De hoogste prijs was € 17,90 op 11-12-2024. Dat is een totaal verschil van € 3,49. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Materiaal | Glas |
| Merk | QAZQA |
Algemene kenmerken
| Merk | QAZQA |
| Aantal lichtpunten | 1 |
| Diameter | 10 cm |
| Materiaal | Glas |
| Kleur | Zwart |
| Product gewicht | 0.20 kg |
Productinformatie
| Met dimfunctie | Ja |
| Inclusief lichtbron | Nee |
| Type lichtbron meegeleverd | LED |
| Verstelmogelijkheden | Niet verstelbaar |
| Snoer met stekker aan het product | Nee |
| RGB | Nee |
| Voedingstype | Netstroom |
| Bediening verlichting | Dimmer - op product |
Technische specificaties
| Fitting | E14 |
| Lumen per lichtpunt | 470 lm |
| IP waarde | IP20 |
| Kleurtemperatuur | 0 K |
| Smart Home Platform | Alexa Amazon Google Assistant |
Inhoud en samenstelling van dit artikel
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
| Verpakkingsinhoud | Art Deco spot zwart met smoke glas - Vidro + indien nodig handleiding en bijbehorende bevestigingsmaterialen. |
Productinformatie
| Merk | QAZQA |
| Type opbouwspot | Plafond |
| Voor binnen of buiten | Voor binnen |
| EAN | 8718881109560 |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Ja |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Ja |
| App werkt op besturingssyteem | Android iOS |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Informatie niet beschikbaar |
| Wifi vereist | Informatie niet beschikbaar |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Informatie niet beschikbaar |
| Betaalde diensten vereist | Nee |
| Compatibel met | Informatie niet beschikbaar |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aansluitspanning | 230 V |
| Bediening via mobiele app | Nee |
| Bluetooth | Nee |
| Breedte montageplaat | 8 cm |
| CE markering | Zichtbaar |
| CRI | 80 |
| Energielabel - URL | https://cdn.pim.fittinq.com/assets/productimages/102477/energy-label-102477-nl.png |
| Geschikt voor ruimte | Eetkamer Kantoor Keuken Slaapkamer Woonkamer |
| Levensduur lichtbronnen | 15000 uur |
| Lichtbron verwijderbaar | Ja |
| Met sensor | Nee |
| Product breedte | 10 cm |
| Product hoogte | 14.50 cm |
| Product lengte | 12.50 cm |
| Starterkit | Nee |
| Taal handleiding | Engels |
| Type sensor | Geen sensor |
| Verpakking breedte | 156 mm |
| Verpakking hoogte | 154 mm |
| Verpakking lengte | 170 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.34 kg |
| Wattage per lichtpunt | 4.5 W |
| Werkvoltage | 230 V |
EAN
| EAN | 8718881109560 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je QAZQA vidro - Art Deco Plafondspot | Spotje | Opbouwspot - 1 lichts - L 12.5 cm - Zwart - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken aankoopt