QAZQA vidro - Art Deco Plafondspot | Spotje | Opbouwspot - 3 lichts - Ø 35 cm - Zwart - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken
- EAN: 8718881109621
- Categorie(n): Opbouwspots
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 06:04:58 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De QAZQA Vidro plafondspot is een ware eyecatcher in huis! Met zijn Art Deco design en smoke glas effect zorgt deze lamp voor een mysterieuze, maar tegelijkertijd sfeervolle uitstraling. Gemaakt van hoogwaardig staal en glas, afgewerkt in tijdloos zwart, past de Vidro perfect in elke moderne ruimte.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je QAZQA vidro - Art Deco Plafondspot | Spotje | Opbouwspot - 3 lichts - Ø 35 cm - Zwart - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken kopen voor de prijs van € 19,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om QAZQA vidro - Art Deco Plafondspot | Spotje | Opbouwspot - 3 lichts - Ø 35 cm - Zwart - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat QAZQA vidro - Art Deco Plafondspot | Spotje | Opbouwspot - 3 lichts - Ø 35 cm - Zwart - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 19,95 voor QAZQA vidro - Art Deco Plafondspot | Spotje | Opbouwspot - 3 lichts - Ø 35 cm - Zwart - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken is gemeten op 20-08-2025. De hoogste prijs was € 68,90 op 28-03-2025. Dat is een totaal verschil van € 48,95. De prijs is op zijn laagste niveau, het is gunstig om het product nu te kopen.
Eigenschappen
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Materiaal | Glas |
| Merk | QAZQA |
| IP Waarde | IP20 |
Algemene kenmerken
| Merk | QAZQA |
| Aantal lichtpunten | 3 |
| Diameter | 35 cm |
| Materiaal | Glas |
| Kleur | Zwart |
| Product gewicht | 0.55 kg |
Productinformatie
| Met dimfunctie | Ja |
| Inclusief lichtbron | Nee |
| Type lichtbron meegeleverd | LED |
| Verstelmogelijkheden | Niet verstelbaar |
| Snoer met stekker aan het product | Nee |
| RGB | Nee |
| Voedingstype | Netstroom |
| Bediening verlichting | Dimmer - op product |
Technische specificaties
| Fitting | E14 |
| Lumen per lichtpunt | 470 lm |
| IP waarde | IP20 |
| Kleurtemperatuur | 0 K |
| Smart Home Platform | Alexa Amazon Google Assistant |
Inhoud en samenstelling van dit artikel
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
| Verpakkingsinhoud | Plafondspot zwart met smoke glas 3-lichts - Vidro + indien nodig handleiding en bijbehorende bevestigingsmaterialen. |
Productinformatie
| Merk | QAZQA |
| Type opbouwspot | Plafond |
| Voor binnen of buiten | Voor binnen |
| EAN | 8718881109621 |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Ja |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Ja |
| App werkt op besturingssyteem | Android iOS |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Informatie niet beschikbaar |
| Wifi vereist | Informatie niet beschikbaar |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Informatie niet beschikbaar |
| Betaalde diensten vereist | Nee |
| Compatibel met | Informatie niet beschikbaar |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aansluitspanning | 230 V |
| Bediening via mobiele app | Nee |
| Bluetooth | Nee |
| Breedte montageplaat | 18 cm |
| CE markering | Zichtbaar |
| CRI | 80 |
| Energielabel - URL | https://cdn.pim.fittinq.com/assets/productimages/102479/energy-label-102479-nl.png |
| Geschikt voor ruimte | Eetkamer Kantoor Keuken Slaapkamer Woonkamer |
| Levensduur lichtbronnen | 15000 uur |
| Lichtbron verwijderbaar | Ja |
| Met sensor | Nee |
| Product breedte | 35 cm |
| Product hoogte | 13 cm |
| Product lengte | 35 cm |
| Starterkit | Nee |
| Taal handleiding | Engels |
| Type sensor | Geen sensor |
| Verpakking breedte | 275 mm |
| Verpakking hoogte | 175 mm |
| Verpakking lengte | 335 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.88 kg |
| Waarde energielabel nieuw 2021 | Energielabel niet van toepassing |
| Wattage per lichtpunt | 4.5 W |
| Werkvoltage | 230 V |
EAN
| EAN | 8718881109621 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je QAZQA vidro - Art Deco Plafondspot | Spotje | Opbouwspot - 3 lichts - Ø 35 cm - Zwart - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken aankoopt