QAZQA vidro - Moderne Wand en Plafondspot | Spotje | Opbouwspot - 2 lichts - L 42 cm - Grijs - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken
- EAN: 8718881139260
- Categorie(n): Opbouwspots
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 06:04:58 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Haal het maximale uit je interieur met de QAZQA Vidro wand- en plafondspot. Deze moderne opbouwspot met twee lichtpunten is perfect voor het verlichten van jouw woonkamer, slaapkamer of keuken. De spot is uitgevoerd in een stijlvol grijs design en heeft een lengte van 42 cm. De combinatie van het gebruikte materiaal glas en de grijze kleur zorgen voor een eigentijdse uitstraling in je woning.
De Vidro spot is voorzien van een E14 fitting en is geschikt voor LED verlichting met een maximum van 25W. De afmetingen van de spot zijn 20,5 cm in hoogte en 10 cm diepte. Het productgewicht van deze plafondlamp bedraagt slechts 0.40 kg, waardoor het eenvoudig te monteren is. De spot komt compleet met een handleiding en benodigde bevestigingsmaterialen.
Dankzij de IP20 veiligheidsklasse is de QAZQA Vidro spot uitermate geschikt voor binnengebruik. De montageplaat heeft een diameter van 10 cm en de lichtbronnen worden niet meegeleverd. Je hebt de mogelijkheid om de verlichting naar wens te dimmen met een externe dimmer (niet inbegrepen), zodat je de sfeer in de ruimte volledig naar eigen smaak kunt aanpassen.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je QAZQA vidro - Moderne Wand en Plafondspot | Spotje | Opbouwspot - 2 lichts - L 42 cm - Grijs - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken kopen voor de prijs van € 35,90. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om QAZQA vidro - Moderne Wand en Plafondspot | Spotje | Opbouwspot - 2 lichts - L 42 cm - Grijs - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat QAZQA vidro - Moderne Wand en Plafondspot | Spotje | Opbouwspot - 2 lichts - L 42 cm - Grijs - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 28,90 voor QAZQA vidro - Moderne Wand en Plafondspot | Spotje | Opbouwspot - 2 lichts - L 42 cm - Grijs - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken is gemeten op 17-12-2025. De hoogste prijs was € 53,85 op 28-05-2025. Dat is een totaal verschil van € 24,95. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Kleur | Grijs |
|---|---|
| Materiaal | Glas |
| Merk | QAZQA |
Algemene kenmerken
| Merk | QAZQA |
| Aantal lichtpunten | 2 |
| Diameter | 10 cm |
| Materiaal | Glas |
| Kleur | Grijs |
| Product gewicht | 0.40 kg |
Productinformatie
| Met dimfunctie | Nee |
| Inclusief lichtbron | Nee |
| Type lichtbron meegeleverd | Geen lichtbron meegeleverd |
| Verstelmogelijkheden | Niet verstelbaar |
| Snoer met stekker aan het product | Nee |
| RGB | Nee |
| Voedingstype | Netstroom |
| Bediening verlichting | Wandschakelaar |
Technische specificaties
| Fitting | E14 |
| Lumen per lichtpunt | 0 lm |
| IP waarde | IP20 |
| Kleurtemperatuur | 0 K |
Inhoud en samenstelling van dit artikel
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
| Verpakkingsinhoud | Plafondlamp zwart met smoke glas en hout 2-lichts - Vidro + indien nodig handleiding en bijbehorende bevestigingsmaterialen. |
Productinformatie
| Merk | QAZQA |
| Type opbouwspot | Plafond |
| Voor binnen of buiten | Voor binnen |
| EAN | 8718881139260 |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Nee |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aansluitspanning | 230 V |
| Bediening via mobiele app | Nee |
| Bluetooth | Nee |
| Breedte montageplaat | 10 cm |
| CE markering | Zichtbaar |
| CRI | 0 |
| Geschikt voor ruimte | Eetkamer Hal Keuken Kantoor Woonkamer Slaapkamer |
| Levensduur lichtbronnen | 0 jaar |
| Lichtbron verwijderbaar | Ja |
| Met sensor | Nee |
| Product breedte | 28.50 cm |
| Product hoogte | 20.50 cm |
| Product lengte | 42 cm |
| Starterkit | Nee |
| Taal handleiding | Engels |
| Type sensor | Geen sensor |
| Verpakking breedte | 28.5 cm |
| Verpakking hoogte | 20 cm |
| Verpakking lengte | 28.5 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.92 kg |
| Wattage per lichtpunt | 25 W |
| Werkvoltage | 230 V |
EAN
| EAN | 8718881139260 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je QAZQA vidro - Moderne Wand en Plafondspot | Spotje | Opbouwspot - 2 lichts - L 42 cm - Grijs - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken aankoopt