QAZQA wallace - Art Deco Hanglamp - 1 lichts - Ø 25 cm - Grijs - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken
- EAN: 8718881138164
- Categorie(n): Hanglampen
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 06:04:58 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De QAZQA Wallace is een prachtige art deco hanglamp die zeker de aandacht zal trekken in elke kamer. Met zijn elegante design van smoke glas en staal in de kleuren grijs met zwart, voegt deze lamp een vleugje stijl toe aan je interieur. Met een diameter van 25 centimeter en een hoogte van 180 centimeter is de Wallace perfect voor ruimtes zoals de woonkamer, slaapkamer of keuken.
De hanglamp wordt geleverd inclusief lampenkap met een diameter van 25 centimeter en een hoogte van 22,2 centimeter. Let op: de lichtbron met E27 fitting van maximaal 60 watt is niet inbegrepen, dus je kunt zelf de gewenste lichtbron toevoegen. Met de mogelijkheid om de hanglamp te dimmen (dimmer niet inbegrepen), kun je de sfeer in de kamer eenvoudig aanpassen aan jouw voorkeur.
Wat betreft specificaties, is de QAZQA Wallace geschikt voor LED-verlichting met een aansluitspanning van 220V/230V. De lamp heeft een IP20 veiligheidsklasse en een lumen per lichtpunt van 380 lm. Het product weegt 1.03 kg en wordt geleverd met een fabrieksgarantie van 2 jaar.
Met zijn elegante vorm, verstelbare helderheid en hoogwaardige materialen is de QAZQA Wallace art deco hanglamp een aanwinst voor elk modern interieur. Creëer de perfecte sfeer in jouw woning met deze stijlvolle en functionele verlichting!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je QAZQA wallace - Art Deco Hanglamp - 1 lichts - Ø 25 cm - Grijs - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken kopen voor de prijs van € 53,51. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om QAZQA wallace - Art Deco Hanglamp - 1 lichts - Ø 25 cm - Grijs - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat QAZQA wallace - Art Deco Hanglamp - 1 lichts - Ø 25 cm - Grijs - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 45,90 voor QAZQA wallace - Art Deco Hanglamp - 1 lichts - Ø 25 cm - Grijs - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken is gemeten op 13-02-2025. De hoogste prijs was € 90,20 op 03-07-2025. Dat is een totaal verschil van € 44,30. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Kleur | Grijs |
|---|---|
| Materiaal | Glas |
| Merk | QAZQA |
| IP Waarde | IP20 |
Algemene kenmerken
| Merk | QAZQA |
| Aantal lichtpunten | 1 |
| Materiaal | Glas |
| Kleur | Grijs |
| Vorm | Rond |
| Product gewicht | 1.03 kg |
Productinformatie
| Met dimfunctie | Ja |
| Inclusief lichtbron | Nee |
| Type lichtbron meegeleverd | LED |
| Verstelmogelijkheden | Niet verstelbaar |
| Voedingstype | Netstroom |
| Bediening verlichting | Dimmer - op product |
Technische specificaties
| Fitting | E27 |
| Lumen per lichtpunt | 380 lm |
| IP waarde | IP20 |
| Kleurtemperatuur | 0 K |
| Snoerlengte | 0 m |
| Smart Home Platform | Alexa Amazon Google Assistant |
Inhoud en samenstelling van dit artikel
| Verpakkingsinhoud | Art Deco hanglamp zwart met smoke glas 4-lichts - Wallace + indien nodig handleiding en bijbehorende bevestigingsmaterialen. |
Productinformatie
| Merk | QAZQA |
| Voor binnen of buiten | Voor binnen |
| EAN | 8718881138164 |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
Character
| Personage | Geen personage |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Ja |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Ja |
| App werkt op besturingssyteem | Android iOS |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Informatie niet beschikbaar |
| Wifi vereist | Informatie niet beschikbaar |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Informatie niet beschikbaar |
| Betaalde diensten vereist | Nee |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aansluitspanning | 230 V |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Bediening via mobiele app | Nee |
| Bluetooth | Nee |
| Breedte lampenkap | 2.50 cm |
| Breedte montageplaat | 10 cm |
| CE markering | Zichtbaar |
| Diameter lampenkap | 25 cm |
| Geschikt voor lampenkap | Nee |
| Geschikt voor ruimte | Eetkamer Hal Kantoor Keuken Slaapkamer Woonkamer |
| Hoogte lampenkap | 22.20 cm |
| Lengte lampenkap | 250 cm |
| Lengte montageplaat | 10 cm |
| Levensduur lichtbronnen | 15000 uur |
| Lichtbron verwijderbaar | Ja |
| Met lampenkap | Nee |
| Met sensor | Nee |
| Product breedte | 25 cm |
| Product hoogte | 180 cm |
| Product lengte | 25 cm |
| Type sensor | Geen sensor |
| Verpakking breedte | 32 cm |
| Verpakking hoogte | 36 cm |
| Verpakking lengte | 32 cm |
| Verpakkingsgewicht | 1.61 kg |
| Wattage per lichtpunt | 4.9 W |
EAN
| EAN | 8718881138164 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je QAZQA wallace - Art Deco Hanglamp - 1 lichts - Ø 25 cm - Grijs - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken aankoopt