QAZQA wallace - Art Deco Hanglamp eettafel voor boven de eettafel | in eetkamer - 5 lichts - L 110 cm - Grijs - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken
- EAN: 8718881138133
- Categorie(n): Hanglampen
Prijs doorgegeven op : 31-05-2026 06:08:46 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De QAZQA Wallace Art Deco Hanglamp is een ware blikvanger, perfect voor boven de eettafel in je eetkamer. Met zijn elegant ontwerp van smoke glas en staal in grijs en zwart, voegt deze hanglamp stijl en sfeer toe aan elke ruimte. Met een lengte van 110 centimeter is deze lamp ideaal voor boven een eettafel, maar past ook perfect in de woonkamer, slaapkamer of keuken.
De lamp wordt geleverd inclusief vijf lampenkappen met een diameter van 20 centimeter en een hoogte van 18 centimeter. Let op: de lichtbronnen met E27 fitting van maximaal 60 watt dien je zelf toe te voegen. De hanglamp is dimbaar (dimmer niet inbegrepen), waardoor je de lichtintensiteit naar wens kunt aanpassen voor de gewenste sfeer.
Met specificaties zoals een IP-waarde van 20 en een vermogen van maximaal 5 x 60W bij 220V/230V, is deze hanglamp zowel geschikt voor gloeilampen, LED, halogeen als spaarlampen. De hoogte van de lampenkap is 175,5 centimeter en de breedte van de montageplaat is 40 centimeter.
De QAZQA Wallace hanglamp is ideaal voor binnen gebruik en heeft een productgewicht van 7.72 kg. De afmetingen van de verpakking zijn 32 cm bij 50 cm bij 115 cm en het verpakkingsgewicht is 13 kg. Met een fabrieksgarantie van 2 jaar ben je verzekerd van een hoogwaardig en duurzaam verlichtingsproduct.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je QAZQA wallace - Art Deco Hanglamp eettafel voor boven de eettafel | in eetkamer - 5 lichts - L 110 cm - Grijs - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken kopen voor de prijs van € 197,10. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om QAZQA wallace - Art Deco Hanglamp eettafel voor boven de eettafel | in eetkamer - 5 lichts - L 110 cm - Grijs - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zondag 31 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat QAZQA wallace - Art Deco Hanglamp eettafel voor boven de eettafel | in eetkamer - 5 lichts - L 110 cm - Grijs - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 160,55 voor QAZQA wallace - Art Deco Hanglamp eettafel voor boven de eettafel | in eetkamer - 5 lichts - L 110 cm - Grijs - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 197,10 op 06-05-2026. Dat is een totaal verschil van € 36,55. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Kleur | Grijs |
|---|---|
| Materiaal | Glas |
| Merk | QAZQA |
Algemene kenmerken
| Merk | QAZQA |
| Aantal lichtpunten | 1 |
| Materiaal | Glas |
| Kleur | Grijs |
| Vorm | Rond |
| Product gewicht | 7.72 kg |
Productinformatie
| Met dimfunctie | Ja |
| Inclusief lichtbron | Nee |
| Type lichtbron meegeleverd | LED |
| Verstelmogelijkheden | Niet verstelbaar |
| Voedingstype | Netstroom |
| Bediening verlichting | Dimmer - op product |
Technische specificaties
| Fitting | E27 |
| Lumen per lichtpunt | 380 lm |
| IP waarde | IP20 |
| Kleurtemperatuur | 0 K |
| Snoerlengte | 1000 m |
| Smart Home Platform | Alexa Amazon Google Assistant |
Inhoud en samenstelling van dit artikel
| Verpakkingsinhoud | Art Deco hanglamp zwart met smoke glas 4-lichts - Wallace + indien nodig handleiding en bijbehorende bevestigingsmaterialen. |
Productinformatie
| Merk | QAZQA |
| Voor binnen of buiten | Voor binnen |
| EAN | 8718881138133 |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
Character
| Personage | Geen personage |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Ja |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Ja |
| App werkt op besturingssyteem | Android iOS |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Informatie niet beschikbaar |
| Wifi vereist | Informatie niet beschikbaar |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Informatie niet beschikbaar |
| Betaalde diensten vereist | Nee |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aansluitspanning | 230 V |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Bediening via mobiele app | Nee |
| Bluetooth | Nee |
| Breedte lampenkap | 2 cm |
| Breedte montageplaat | 40 cm |
| CE markering | Zichtbaar |
| Diameter lampenkap | 20 cm |
| Geschikt voor lampenkap | Nee |
| Geschikt voor ruimte | Eetkamer Hal Kantoor Keuken Slaapkamer Woonkamer |
| Hoogte lampenkap | 18 cm |
| Lengte lampenkap | 200 cm |
| Lengte montageplaat | 1000 cm |
| Levensduur lichtbronnen | 15000 uur |
| Lichtbron verwijderbaar | Ja |
| Met lampenkap | Nee |
| Met sensor | Nee |
| Product breedte | 32 cm |
| Product hoogte | 175.50 cm |
| Product lengte | 110 cm |
| Type sensor | Geen sensor |
| Verpakking breedte | 32 cm |
| Verpakking hoogte | 50 cm |
| Verpakking lengte | 115 cm |
| Verpakkingsgewicht | 13 kg |
| Wattage per lichtpunt | 4.9 W |
EAN
| EAN | 8718881138133 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je QAZQA wallace - Art Deco Hanglamp eettafel voor boven de eettafel | in eetkamer - 5 lichts - L 110 cm - Grijs - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken aankoopt