QAZQA zuzanna - Design Plafondlamp - 1 lichts - Ø 25 cm - Zwart Goud - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken
- EAN: 8718881129070
- Categorie(n): Plafonnieres
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 06:04:58 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Deze prachtige design plafondlamp van QAZQA, genaamd Zuzanna, voegt een stijlvolle touch toe aan jouw interieur. Met zijn diameter van 25 cm en hoogte van 30,5 cm is deze lamp perfect voor de woonkamer, slaapkamer of keuken. Het smoke glas zorgt voor een gezellig lichteffect, terwijl de combinatie van messing en zwart staal zorgt voor een elegante uitstraling.
Zuzanna is geschikt voor één lichtpunt met een E27 fitting (max. 40 Watt). De lamp is dimbaar (dimmer niet inbegrepen), waardoor je de juiste sfeer kunt creëren voor elke gelegenheid. De lichtbron wordt niet meegeleverd, dus vergeet deze niet apart aan te schaffen.
Technisch gezien is deze lamp van hoogwaardige kwaliteit met een IP20 waarde en een lumen van 380. Bovendien is Zuzanna compatibel met Smart Home platforms zoals Alexa Amazon en Google Assistant, waardoor je de verlichting eenvoudig kunt integreren in jouw slimme woning.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je QAZQA zuzanna - Design Plafondlamp - 1 lichts - Ø 25 cm - Zwart Goud - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken kopen voor de prijs van € 51,71. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om QAZQA zuzanna - Design Plafondlamp - 1 lichts - Ø 25 cm - Zwart Goud - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat QAZQA zuzanna - Design Plafondlamp - 1 lichts - Ø 25 cm - Zwart Goud - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 46,31 voor QAZQA zuzanna - Design Plafondlamp - 1 lichts - Ø 25 cm - Zwart Goud - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken is gemeten op 24-12-2025. De hoogste prijs was € 84,95 op 20-01-2025. Dat is een totaal verschil van € 38,64. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Glas |
|---|---|
| Merk | QAZQA |
| IP Waarde | IP20 |
Algemene kenmerken
| Merk | QAZQA |
| Aantal lichtpunten | 1 |
| Diameter | 25 cm |
| Materiaal | Glas |
| Kleur | Zwart Goud |
| Vorm | Rond |
Productinformatie
| Met dimfunctie | Ja |
| Inclusief lichtbron | Nee |
| Type lichtbron meegeleverd | LED |
| Voedingstype | Netstroom |
| Bediening verlichting | Dimmer - op product |
Technische specificaties
| Fitting | E27 |
| Lumen per lichtpunt | 380 lm |
| IP waarde | IP20 |
| Kleurtemperatuur | 1800 K |
| Smart Home Platform | Alexa Amazon Google Assistant |
Inhoud en samenstelling van dit artikel
| Verpakkingsinhoud | Smart plafondlamp zwart met goud en smoke glas incl. Wifi A60 - Zuzanna + indien nodig handleiding en bijbehorende bevestigingsmaterialen. |
Productinformatie
| Merk | QAZQA |
| Voor binnen of buiten | Voor binnen |
| EAN | 8718881129070 |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
Character
| Personage | Geen personage |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Ja |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Ja |
| App werkt op besturingssyteem | Android iOS |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Informatie niet beschikbaar |
| Wifi vereist | Informatie niet beschikbaar |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Informatie niet beschikbaar |
| Betaalde diensten vereist | Nee |
| Compatibel met | Informatie niet beschikbaar |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aansluitspanning | 230 V |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Bediening via mobiele app | Ja |
| Bluetooth | Nee |
| Breedte montageplaat | 15 cm |
| CE markering | Zichtbaar |
| Geschikt voor ruimte | Eetkamer Kantoor Keuken Slaapkamer Woonkamer |
| Levensduur lichtbronnen | 15000 uur |
| Lichtbron verwijderbaar | Ja |
| Product breedte | 25 cm |
| Product hoogte | 30.50 cm |
| Product lengte | 25 cm |
| Type sensor | Geen sensor |
| Verpakking breedte | 30.5 cm |
| Verpakking hoogte | 34 cm |
| Verpakking lengte | 30.5 cm |
| Verpakkingsgewicht | 2 kg |
| Wattage per lichtpunt | 4.9 W |
| eWaste | Ja |
EAN
| EAN | 8718881129070 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je QAZQA zuzanna - Design Plafondlamp - 1 lichts - Ø 25 cm - Zwart Goud - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken aankoopt