Schiefer E27 Kopspiegel Gloeilamp | 40W 230V 260lm Zilver | Dimbaar
- EAN: 8718309829155
- Categorie(n): Lichtbronnen Kopspiegellampen
De Schiefer E27 Kopspiegel Gloeilamp is een hoogwaardige lamp voor zowel huiselijk als professioneel gebruik. Met een wattage van 40W en een lichtopbrengst van 260 lm zorgt deze lamp voor een heldere en sfeervolle verlichting in iedere ruimte. Dankzij de dimbare functie kan de lichtintensiteit eenvoudig worden aangepast naar wens.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat Schiefer E27 Kopspiegel Gloeilamp | 40W 230V 260lm Zilver | Dimbaar bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 15,28 voor Schiefer E27 Kopspiegel Gloeilamp | 40W 230V 260lm Zilver | Dimbaar is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 23,90 op 28-09-2025. Dat is een totaal verschil van € 8,62. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Merk | Schiefer |
|---|---|
| Fitting | E27 |
| IP Waarde | IP20 |
Algemeen
| Merk | Schiefer |
| Lichtbron | Kopspiegellamp |
Productspecificaties
| Fitting | E27 |
| Met dimfunctie | Ja |
| Waarde energielabel nieuw 2021 | Energielabel niet van toepassing |
| Lumen per lichtpunt | 260 lm |
| Kleur licht | Warm wit licht |
| Wattage per lichtpunt | 40 W |
Technische specificaties
| Bediening verlichting | Wandschakelaar |
| IP waarde | IP20 |
| Levensduur lichtbronnen | 1500 uur |
Afmetingen
| Diameter | 12.50 cm |
| Product hoogte | 172 mm |
Smart Home
| Smart Home Platform | Geen platform |
| Bediening via mobiele app | Nee |
| Bluetooth | Nee |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Met sensor | Nee |
| Type sensor | Geen sensor |
Verpakking
| Aantal artikelen in verpakking | 1 stuk(s) |
| CE markering | Zichtbaar |
Overige kenmerken
| Accuduur | Geen accu |
| Taal handleiding | Universeel |
| Verpakkingsgewicht | 0.100000 g |
| Voedingstype | Lichtnet |
EAN
| EAN | 8718309829155 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Schiefer E27 Kopspiegel Gloeilamp | 40W 230V 260lm Zilver | Dimbaar aankoopt