SPL E14 Spaarlamp | 9W 2700K 365lm | 441409112
- EAN: 8718309821180
- Categorie(n): Lichtbronnen Spaarlampen
Prijs doorgegeven op : 31-03-2026 06:08:54 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De SPL E14 Spaarlamp is een energiezuinige lichtbron van het merk SPL. Met een vermogen van 9W en een lichtopbrengst van 365 lumen, zorgt deze lamp voor helder warm wit licht met een kleurtemperatuur van 2700K. De lamp heeft een E14-fitting en een reflectorvorm, en is geschikt voor gebruik zowel binnen als buiten.
De levensduur van de SPL E14 Spaarlamp is indrukwekkend met maar liefst 10.000 branduren. Dit betekent dat deze lamp aanzienlijk langer meegaat dan een standaard gloeilamp, die gemiddeld tussen de 1000 en 1500 uur meegaat. Daarnaast heeft deze spaarlamp geen dimfunctie en is niet compatibel met Bluetooth of smart home platformen.
Met een CRI van 80 zorgt de SPL E14 Spaarlamp voor een natuurlijke en levendige lichtweergave. De lamp wordt bediend via een wandschakelaar en heeft een IP-waarde van IP20. De compacte afmetingen van 6.40 cm in diameter en 112 mm in hoogte maken deze lamp geschikt voor diverse armaturen.
De SPL E14 Spaarlamp wordt geleverd als een enkele lamp in de verpakking en bevat geen accu. Het voedingstype is lichtnet en de lamp weegt slechts 0.060000 g. Met de CE-markering voldoet deze lamp aan de Europese normen voor kwaliteit en veiligheid.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je SPL E14 Spaarlamp | 9W 2700K 365lm | 441409112 kopen voor de prijs van € 9,51. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om SPL E14 Spaarlamp | 9W 2700K 365lm | 441409112 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op dinsdag 31 maart 2026.
- Op dit moment is SPL E14 Spaarlamp | 9W 2700K 365lm | 441409112 in de aanbieding bij Bol.com. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat SPL E14 Spaarlamp | 9W 2700K 365lm | 441409112 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 8,43 voor SPL E14 Spaarlamp | 9W 2700K 365lm | 441409112 is gemeten op 08-02-2026. De hoogste prijs was € 12,27 op 28-09-2025. Dat is een totaal verschil van € 3,84. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Merk | spl |
|---|---|
| Fitting | E14 |
| IP Waarde | IP20 |
Algemeen
| Merk | spl |
| Lichtbron | Spaarlamp |
Productspecificaties
| Fitting | E14 |
| Met dimfunctie | Nee |
| Waarde energielabel nieuw 2021 | Energielabel niet van toepassing |
| Vorm lichtbron | Reflector |
| Kleur glas | Mat |
| Lumen per lichtpunt | 365 lm |
| Kleurtemperatuur | 2700 K |
| Kleur licht | Warm wit licht |
| Wattage per lichtpunt | 9 W |
Technische specificaties
| Bediening verlichting | Wandschakelaar |
| IP waarde | IP20 |
| Aansluitspanning | 230 V |
| Levensduur lichtbronnen | 10000 uur |
| CRI | 80 |
Afmetingen
| Diameter | 6.40 cm |
| Product hoogte | 112 mm |
Smart Home
| Smart Home Platform | Geen platform |
| Bediening via mobiele app | Nee |
| Bluetooth | Nee |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Met sensor | Nee |
| Type sensor | Geen sensor |
Verpakking
| Aantal artikelen in verpakking | 1 stuk(s) |
| CE markering | Zichtbaar |
Overige kenmerken
| Accuduur | Geen accu |
| Taal handleiding | Universeel |
| Verpakkingsgewicht | 0.060000 g |
| Voedingstype | Lichtnet |
| Voor binnen of buiten | Voor binnen & buiten |
EAN
| EAN | 8718309821180 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je SPL E14 Spaarlamp | 9W 2700K 365lm | 441409112 aankoopt