Super Wings - Nachtlampje kinderen - Rood - 18cm
- EAN: 3700653522788
- Categorie(n): Nachtlampen
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat Super Wings - Nachtlampje kinderen - Rood - 18cm bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 9,95 voor Super Wings - Nachtlampje kinderen - Rood - 18cm is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 13,95 op 04-12-2024. Dat is een totaal verschil van € 4,00. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Kleur | Rood |
|---|---|
| Materiaal | ABS |
| Merk | Disney |
| Paneel type | LED |
Algemene kenmerken
| Merk | Disney |
| Materiaal | ABS |
| Kleur | rood |
Productinformatie
| Met dimfunctie | Nee |
| Inclusief lichtbron | Ja |
| Type lichtbron meegeleverd | LED |
| Verstelmogelijkheden | Niet verstelbaar |
| Snoer met stekker aan het product | Nee |
| Voedingstype | Batterij |
| Bediening verlichting | Aan/uit schakelaar - op product |
Technische specificaties
| Fitting | Geen fitting |
| IP waarde | Geen IP-waarde |
Inhoud en samenstelling van dit artikel
| Verpakkingsinhoud | 1x lamp |
Productinformatie
| Merk | Disney |
| EAN | 3700653522788 |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | Geen fabrieksgarantie |
Character
| Personage | Super Wings |
Overige kenmerken
| Aansluitspanning | 4.5 V |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| CE markering | Zichtbaar |
| Levensduur lichtbronnen | 1 jaar |
| Lichtbron verwijderbaar | Nee |
| Product breedte | 10 cm |
| Product hoogte | 18.50 cm |
| Product lengte | 10 cm |
| Speciaal geschikt voor babykamer | Ja |
| Speciaal voor kinderen | Ja |
| Taal handleiding | Universeel |
| Type sensor | Geen sensor |
| Wattage per lichtpunt | 1 W |
EAN
| EAN | 3700653522788 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Super Wings - Nachtlampje kinderen - Rood - 18cm aankoopt