Tafellamp 'Hood' (goudkleur) - Leitmotiv
- EAN: 8714302640902
- Categorie(n): Bureaulampen
Tafellamp 'Hood' van het merk Leitmotiv is een prachtige toevoeging aan elk interieur. Met zijn retro-look en goudkleurige afwerking brengt deze lamp een vleugje glamour in je kamer. De verstelbare lamp is ideaal als bureaulamp, maar past ook perfect in een retro-interieur of tussen tweedehands interieurobjecten.
Deze stijlvolle lamp heeft geen dimfunctie en wordt geleverd zonder lichtbron. De verlichting wordt bediend met een aan/uit schakelaar in het snoer. Met een snoerlengte van 1.50 meter en een fitting van E14 is deze lamp zowel praktisch als trendy.
De Lamp 'Hood' heeft een hoogte van 37.50 cm, een breedte van 19.50 cm en een lengte van 19.50 cm. De lampenkap heeft een diameter van 19 cm en is voorzien van warm wit licht. Dankzij de verwijderbare lichtbron is het onderhoud van de lamp eenvoudig.
In de verpakking vind je de Tafellamp 'Hood', een handleiding, verpakkingsmateriaal en het energielabel. Met een fabrieksgarantie van 2 jaar ben je verzekerd van kwaliteit en duurzaamheid. De lamp heeft een aansluitspanning van 230V en een verpakkingsgewicht van 1 kg.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat Tafellamp 'Hood' (goudkleur) - Leitmotiv bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 49,80 voor Tafellamp 'Hood' (goudkleur) - Leitmotiv is gemeten op 06-11-2025. De hoogste prijs was € 75,45 op 10-01-2026. Dat is een totaal verschil van € 25,65. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Metaal |
|---|---|
| Merk | Leitmotiv |
| IP Waarde | Geen IP-waarde |
Algemene kenmerken
| Merk | Leitmotiv |
| Materiaal | Metaal |
| Kleur | goud |
Productinformatie
| Met dimfunctie | Nee |
| Inclusief lichtbron | Nee |
| Type lichtbron meegeleverd | Geen lichtbron meegeleverd |
| Verstelmogelijkheden | Kantelbaar |
| Snoer met stekker aan het product | Ja |
| Voedingstype | Lichtnet |
| Bediening verlichting | Aan/uit schakelaar - in het snoer |
Technische specificaties
| Fitting | E14 |
| Lumen per lichtpunt | 0 lm |
| IP waarde | Geen IP-waarde |
| Kleurtemperatuur | 0 K |
| Snoerlengte | 1.50 m |
Inhoud en samenstelling van dit artikel
| Verpakkingsinhoud | Product + Handleiding + verpakkingsmateriaal + energielabel |
Productinformatie
| Merk | Leitmotiv |
| EAN | 8714302640902 |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
Character
| Personage | Geen personage |
Overige kenmerken
| Aansluitspanning | 230 V |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Bediening via mobiele app | Nee |
| Breedte lampenkap | 0 cm |
| CE markering | Zichtbaar |
| CRI | 80 |
| Diameter lampenkap | 19 cm |
| Doelgroep | Alle leeftijden |
| Fan Merchandise | Nee |
| Geintegreerde USB poort | Nee |
| Hoogte lampenkap | 0 cm |
| Kleur licht | Warm wit licht |
| Lengte lampenkap | 19 cm |
| Lichtbron verwijderbaar | Ja |
| Met draadloos oplaadstation | Nee |
| Product breedte | 19.50 cm |
| Product hoogte | 37.50 cm |
| Product lengte | 19.50 cm |
| Speciaal voor kinderen | Nee |
| Verpakking breedte | 20 cm |
| Verpakking hoogte | 17 cm |
| Verpakking lengte | 20 cm |
| Verpakkingsgewicht | 1 kg |
| Waarde energielabel nieuw 2021 | Energielabel niet van toepassing |
| Wattage per lichtpunt | 40 W |
EAN
| EAN | 8714302640902 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Tafellamp 'Hood' (goudkleur) - Leitmotiv aankoopt