Vitals - AHCC - 500mg - 180 capsules
- EAN: 8716717004324
Prijs doorgegeven op : 03-05-2026 05:56:47 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Plein Webvitaal
- Bij Plein kun je Vitals - AHCC - 500mg - 180 capsules kopen voor de prijs van € 111,96. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Vitals - AHCC - 500mg - 180 capsules te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zondag 3 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Vitals - AHCC - 500mg - 180 capsules bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 6,49 voor Vitals - AHCC - 500mg - 180 capsules is gemeten op 05-03-2025. De hoogste prijs was € 120,36 op 18-11-2025. Dat is een totaal verschil van € 113,87. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Geslacht | Unisex |
|---|---|
| Merk | Vitals |
Etiketinformatie
| Ingrediënten | Extract van de shiitake-paddenstoel (Lentinula edodes), raapzaadolie (Brassica rapa), plantaardige capsule (pullulan, uit gefermenteerd cassave-zetmeel), dextrine, vulstof (microkristallijne cellulose [cellulosegel]), alfa-cyclodextrine. |
| Allergeneninformatie | Zie ingrediënten. |
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
| Gebruiksaanwijzing | 2 keer per dag 1 capsule bij een maaltijd met water innemen. Bij een verhoogde behoefte 2 keer per dag 3 capsules. Houd u aan de aanbevolen dosering. Geschikt voor vegetariërs en veganisten. |
| Bijzondere Bewaarvoorschriften | Buiten bereik van kinderen bewaren. Afgesloten, donker en bij kamertemperatuur bewaren. |
| Fabrikant Naam | - |
| Fabrikant Adres | Pieter Lieftinckweg 29, 1505 HX, Zaandam |
| Voedingswaarde | NVT. |
Productinformatie
| Maximale bewaartemperatuur | 20 °C |
| Type supplement | Kruiden en planten |
| Type kruid of plant | Andere kruid of plant |
| Substantie | Capsule |
| Smaak | Neutraal |
| Levensfase | Volwassenen |
| Geslacht | Unisex |
| Veganistisch | Ja |
| Lichaamseigen stof | Nee |
| Land van oorsprong | Nederland |
| NUT-nummer | PL/AS 1129/109 |
| Taal handleiding | Nederlands Duits |
Inhoud & afmetingen
| Verpakkingsinhoud | 180 vegicaps. |
| Inhoud | 111 g |
| Verpakking breedte | 64 mm |
| Verpakking hoogte | 62 mm |
| Verpakking lengte | 115 mm |
Overige kenmerken
| Allergenen | Geen allergenen |
| Eiwitten | 0 g |
| Energie (Kcal) | 0 kcal |
| Energie (kJ) | 0 kJ |
| Enkelvoudig onverzadigde vetten | 0 g |
| Koolhydraten | 0 g |
| Meervoudig onverzadigde vetten | 0 g |
| Polyolen | 0 g |
| Suikers | 0 g |
| THC gehalte | 0 % |
| Verpakkingsgewicht | 150 g |
| Verpakkingsniveau | Single item |
| Verzadigde vetzuren | 0 g |
| Vetten | 0 g |
| Vezels | 0 g |
| Zetmeel | 0 g |
| Zout | 0 g |
EAN
| EAN | 8716717004324 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Vitals - AHCC - 500mg - 180 capsules aankoopt