Warmglow inbouwspot Dorian -Rond Chrome -Philips Warm Glow -Dimbaar -3.7W -Philips LED
- EAN: 8720053439030
- Categorie(n): Inbouwspots
De Philips Warmglow inbouwspot Dorian is de perfecte toevoeging aan uw interieur. Met zijn strakke ronde lijnen en chrome kleurig armatuur voegt deze spot een moderne industriële look toe aan elke ruimte. Deze dimbare spot is niet zomaar een Led spot, maar met de Dimtone technologie van Philips past u niet alleen de lichtopbrengst aan, maar ook de lichtkleur van de spot. Op volle kracht geeft de Philips Dimtone het licht van een 35 watt halogeenspot met een warme lichtkleur van 2700K (extra warm wit).
Deze 3.7W Philips LED spot heeft een gemiddelde levensduur van 25.000 uur en is voorzien van een GU10 fitting. Het armatuur van RTM Lighting zorgt voor een professionele bouwkwaliteit en een lange levensduur. Met een buitendiameter van 92MM en een inbouwdiepte van 70mm is deze inbouwspot eenvoudig te installeren in uw verlaagde plafond. Let op de benodigde vrije ruimte boven de spot, vooral wanneer er isolatie aanwezig is.
Deze hoogwaardige Philips Warmglow inbouwspot wordt compleet geleverd en is voorzien van alle benodigde specificaties. De spot met een lumen per lichtpunt van 260 lm en een lichttemperatuur van 2100 K zorgt voor sfeervol warm wit licht in uw woonkamer. Met de mogelijkheid tot kantelen kunt u de verlichting naar wens aanpassen. Daarnaast is de lichtbron gemakkelijk vervangbaar, net zoals bij traditionele halogeenspots.
Deze Philips Dimtone Led spot is niet alleen energiezuinig, maar biedt ook de mogelijkheid om de verlichting aan te passen naar een warmere tint wanneer gedimd. Geniet van de voordelen van LED verlichting met de kwaliteit en warme sfeer van traditionele halogeenverlichting met de Philips Warmglow inbouwspot Dorian.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat Warmglow inbouwspot Dorian -Rond Chrome -Philips Warm Glow -Dimbaar -3.7W -Philips LED bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 17,96 voor Warmglow inbouwspot Dorian -Rond Chrome -Philips Warm Glow -Dimbaar -3.7W -Philips LED is gemeten op 14-02-2026. De hoogste prijs was € 21,38 op 05-11-2025. Dat is een totaal verschil van € 3,42. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Aluminium |
|---|---|
| Merk | RTM Lighting |
Algemene kenmerken
| Merk | RTM Lighting |
| Aantal lichtpunten | 1 |
| Diameter | 9.20 cm |
| Inbouwdiepte | 7 cm |
| Materiaal | Aluminium |
| Kleur | Chrome+ |
| Vorm | Rond |
| Product gewicht | 0.25 kg |
Productinformatie
| Met dimfunctie | Ja |
| Inclusief lichtbron | Ja |
| Type lichtbron meegeleverd | LED |
| Verstelmogelijkheden | Kantelbaar |
| RGB | Nee |
| Voedingstype | Netstroom |
| Bediening verlichting | Bediening via afstandsbediening Wanddimmer Wandschakelaar |
Technische specificaties
| Fitting | GU10 |
| Lumen per lichtpunt | 260 lm |
| IP waarde | IP20 |
| Kleurtemperatuur | 2100 K |
| Smart Home Platform | Niet van toepassing |
Inhoud en samenstelling van dit artikel
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
| Verpakkingsinhoud | 1 |
Productinformatie
| Merk | RTM Lighting |
| Voor binnen of buiten | Voor binnen |
| EAN | 8720053439030 |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Nee |
| Betaalde diensten vereist | Nee |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2021 |
| Introductiemaand | Januari |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aansluitspanning | 230 V |
| Bediening via mobiele app | Nee |
| Bluetooth | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| CRI | 80 |
| Energielabel - URL | https://www.pretmetled.nl/media/wysiwyg/decs.jpg |
| Geschikt voor ruimte | Woonkamer |
| Inbouw breedte | 92 mm |
| Inbouw lengte | 70 mm |
| Kleur licht | Warm wit licht |
| Levensduur lichtbronnen | 15 uur |
| Lichtbron verwijderbaar | Ja |
| Met sensor | Nee |
| Ondersteunt Matter | Nee |
| Product breedte | 9.20 cm |
| Product hoogte | 7 cm |
| Product lengte | 19.95 cm |
| Starterkit | Nee |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Type sensor | Geen sensor |
| Verpakking breedte | 92 mm |
| Verpakking hoogte | 70 mm |
| Verpakking lengte | 92 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.25 kg |
| Wattage per lichtpunt | 3.7 W |
| Werkvoltage | 230 V |
EAN
| EAN | 8720053439030 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Warmglow inbouwspot Dorian -Rond Chrome -Philips Warm Glow -Dimbaar -3.7W -Philips LED aankoopt