Zwarte design plafondlamp Fallon - 3-staps dimbaar
- EAN: 6011428063038
- Categorie(n): Plafonnieres
Prijs doorgegeven op : 02-04-2026 06:05:01 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Zwarte design plafondlamp Fallon - 3-staps dimbaar kopen voor de prijs van € 69,50. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Zwarte design plafondlamp Fallon - 3-staps dimbaar te kopen is voor het laatst gecontroleerd op donderdag 2 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Zwarte design plafondlamp Fallon - 3-staps dimbaar bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 69,50 voor Zwarte design plafondlamp Fallon - 3-staps dimbaar is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 69,50 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Merk | LumenXL |
|---|
Algemene kenmerken
| Merk | LumenXL |
| Materiaal | IJzer |
| Kleur | mat zwart |
Productinformatie
| Met dimfunctie | Ja |
| Inclusief lichtbron | Ja |
| Voedingstype | Netstroom |
| Bediening verlichting | Wanddimmer Wandschakelaar |
Technische specificaties
| Lumen per lichtpunt | 1424 lm |
| IP waarde | IP20 |
| Kleurtemperatuur | 2700 K |
Productinformatie
| Merk | LumenXL |
| Voor binnen of buiten | Voor binnen |
| EAN | 6011428063038 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aansluitspanning | 230 V |
| Bediening via mobiele app | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| Kleur licht | Warm wit licht |
| Lichtbron verwijderbaar | Nee |
| Product breedte | 39 cm |
| Product hoogte | 24 cm |
| Product lengte | 39 cm |
| Wattage per lichtpunt | 20 W |
EAN
| EAN | 6011428063038 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Zwarte design plafondlamp Fallon - 3-staps dimbaar aankoopt