Zwarte plafondspot Andres 3-lichts - G74534/76
- EAN: 4004353409356
- Categorie(n): Plafonnieres
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 06:04:58 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Op zoek naar een stijlvolle verlichtingsoplossing voor in huis? Dan is de zwarte plafondspot Andres 3-lichts een uitstekende keuze. Met zijn strakke design en hoogwaardige afwerking past deze lamp perfect in diverse interieurstijlen. De lamp is gemaakt van metaal en heeft een diameter van 19 cm, waardoor hij subtiel aanwezig is in de ruimte.
De plafondspot is voorzien van 3 lichtpunten en heeft een GU10 fitting, wat zorgt voor een heldere en sfeervolle verlichting. Daarnaast wordt de lamp inclusief lichtbron geleverd, waardoor je hem direct kunt gebruiken. Met een vermogen van 5W per lichtpunt is de plafondspot Andres ook nog eens energiezuinig in gebruik.
Deze zwarte plafondspot is geschikt voor gebruik binnenshuis en heeft een IP-waarde van IP20. De lamp wordt bediend met een wandschakelaar en kan eenvoudig aan het plafond worden gemonteerd. Met een fabrieksgarantie van 2 jaar ben je bovendien verzekerd van een duurzame verlichtingsoplossing.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Lampentotaal
- Bij Lampentotaal kun je Zwarte plafondspot Andres 3-lichts - G74534/76 kopen voor de prijs van € 24,00. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Zwarte plafondspot Andres 3-lichts - G74534/76 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Zwarte plafondspot Andres 3-lichts - G74534/76 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 24,00 voor Zwarte plafondspot Andres 3-lichts - G74534/76 is gemeten op 02-04-2026. De hoogste prijs was € 36,95 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 12,95. De prijs is op zijn laagste niveau, het is gunstig om het product nu te kopen.
Eigenschappen
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Materiaal | Metaal |
| Merk | Brilliant |
| IP Waarde | IP20 |
Algemene kenmerken
| Merk | Brilliant |
| Aantal lichtpunten | 3 |
| Diameter | 19 cm |
| Materiaal | Metaal |
| Kleur | Zwart |
Productinformatie
| Met dimfunctie | Nee |
| Inclusief lichtbron | Ja |
| Voedingstype | Netstroom |
| Bediening verlichting | Wandschakelaar |
Technische specificaties
| Fitting | GU10 |
| IP waarde | IP20 |
Productinformatie
| Merk | Brilliant |
| Voor binnen of buiten | Voor binnen |
| EAN | 4004353409356 |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2022 |
| Introductiemaand | April |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aansluitspanning | 1 V |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Bediening via mobiele app | Nee |
| Bluetooth | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| Geschikt voor ruimte | Slaapkamer |
| Lichtbron verwijderbaar | Ja |
| Product breedte | 19 cm |
| Product hoogte | 13.40 cm |
| Product lengte | 19 cm |
| Verpakking breedte | 15 cm |
| Verpakking hoogte | 20 cm |
| Verpakking lengte | 14 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.85 kg |
| Wattage per lichtpunt | 5 W |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4004353409356 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Zwarte plafondspot Andres 3-lichts - G74534/76 aankoopt