EGLO Fueva 1 - Inbouwspot - LED - Wit - 3000K - 1200lm
- EAN: 9002759940614
- Categorie(n): Inbouwspots
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 06:04:58 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De EGLO Fueva 1 inbouwspot is een prachtige toevoeging aan elke woonruimte. Met zijn strakke design en witte afwerking past deze LED spot perfect in een modern interieur. De inbouwdiepte van slechts 2,50 cm maakt het plaatsen van deze spot eenvoudig en veelzijdig in gebruik.
Met een verbruik van slechts 10,9W en een helder warm wit licht van 3000K, zorgt de EGLO Fueva 1 voor een aangename sfeer in huis. Met maar liefst 1200 lm aan lichtopbrengst is deze spot zowel functioneel als stijlvol. De bijgeleverde LED lichtbronnen en de elektronische trafo maken de installatie compleet.
EGLO staat bekend om zijn exclusieve design en vakmanschap. Sinds 1969 is EGLO een toonaangevende speler in de wereld van verlichting. De Fueva 1 inbouwspot is daar een perfect voorbeeld van. Met een garantie van 5 jaar ben je verzekerd van kwaliteit en duurzaamheid.
De EGLO Fueva 1 inbouwspot is geschikt voor binnen gebruik en heeft een IP waarde van 20. De spot is niet dimbaar, maar met de vaste lichtopbrengst van 1200 lm creëer je altijd de juiste sfeer. Het praktische formaat van 15,5 x 15,5 cm maakt deze spot ideaal voor diverse ruimtes in huis.
In de verpakking vind je de inbouwspot, lichtbronnen, handleiding en veiligheidsvoorschriften. Met deze complete set ben je snel voorzien van prachtige verlichting in huis. Ontdek zelf het unieke design en de hoogwaardige kwaliteit van EGLO met de Fueva 1 inbouwspot.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je EGLO Fueva 1 - Inbouwspot - LED - Wit - 3000K - 1200lm kopen voor de prijs van € 29,50. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om EGLO Fueva 1 - Inbouwspot - LED - Wit - 3000K - 1200lm te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat EGLO Fueva 1 - Inbouwspot - LED - Wit - 3000K - 1200lm bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 29,29 voor EGLO Fueva 1 - Inbouwspot - LED - Wit - 3000K - 1200lm is gemeten op 23-12-2024. De hoogste prijs was € 29,50 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 0,21. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Materiaal | Metaal |
| Merk | Eglo |
Algemene kenmerken
| Merk | Eglo |
| Aantal lichtpunten | 1 |
| Inbouwdiepte | 2.50 cm |
| Materiaal | Metaal |
| Kleur | Wit |
| Vorm | Vierkant |
| Product gewicht | 0.49 kg |
Productinformatie
| Met dimfunctie | Nee |
| Inclusief lichtbron | Ja |
| Type lichtbron meegeleverd | LED |
| Verstelmogelijkheden | Niet verstelbaar |
| RGB | Nee |
| Voedingstype | Netstroom |
| Bediening verlichting | Wandschakelaar |
Technische specificaties
| Fitting | Geen fitting |
| Lumen per lichtpunt | 1200 lm |
| IP waarde | IP20 |
| Kleurtemperatuur | 3000 K |
Inhoud en samenstelling van dit artikel
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
| Verpakkingsinhoud | • Armatuur • Lichtbron(nen): Ja • Handleiding • Algemeen Veiligheidvoorschrift |
Productinformatie
| Merk | Eglo |
| Voor binnen of buiten | Voor binnen |
| EAN | 9002759940614 |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 5 jaar |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aansluitspanning | 220 V |
| Bediening via mobiele app | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| CRI | 80 |
| Inbouw breedte | 15.5 cm |
| Inbouw lengte | 15.5 cm |
| Kleur licht | Warm wit licht |
| Lichtbron verwijderbaar | Nee |
| Met sensor | Nee |
| Product breedte | 170 cm |
| Product hoogte | 0 cm |
| Product lengte | 170 cm |
| Starterkit | Nee |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Type sensor | Geen sensor |
| Verpakking breedte | 184 mm |
| Verpakking hoogte | 35 mm |
| Verpakking lengte | 221 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.49 kg |
| Waarde energielabel nieuw 2021 | Energielabel niet van toepassing |
| Wattage per lichtpunt | 10.9 W |
| Werkvoltage | 230 V |
EAN
| EAN | 9002759940614 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je EGLO Fueva 1 - Inbouwspot - LED - Wit - 3000K - 1200lm aankoopt