QAZQA Inbouwspot zwart GU10 AR111 Trimless - Oneon
- EAN: 8718881111990
- Categorie(n): Inbouwspots
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 06:04:58 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Haal met de QAZQA Inbouwspot zwart GU10 AR111 Trimless - Oneon een tijdloze musthave in huis. Dit stijlvolle armatuur heeft een luxueus design en is perfect voor een strak en mooi verlichtingsresultaat. Met een afmeting van 15,6 x 15,6 cm en een inbouwdiepte van 12,5 cm past deze spot moeiteloos in je plafond.
Het trimless armatuur zorgt ervoor dat er geen buitenrand zichtbaar is, waardoor je de spot naadloos kunt integreren in een gyproc of stucplafond. De GU10 AR111 lichtbron van maximaal 50 Watt zorgt voor de juiste verlichting, die je eenvoudig kunt dimmen met een externe dimmer om de gewenste sfeer te creëren.
De zwarte Oneon spot is geschikt voor gloeilampen, halogeenlampen, LED-verlichting en spaarlampen. Met een aansluitspanning van 220V/230V en een IP-waarde van 20 is deze inbouwspot veilig en duurzaam in gebruik. De spot wordt geleverd zonder lichtbron, dus zorg ervoor dat je deze apart aanschaft.
Inclusief inbouwspot zwart GU10 AR111 Trimless - Oneon ontvang je de benodigde handleiding en bevestigingsmaterialen om de spot eenvoudig te installeren. Met een fabrieksgarantie van 2 jaar ben je verzekerd van kwaliteit en betrouwbaarheid. Ontdek de veelzijdigheid en elegantie van de QAZQA Inbouwspot voor elke ruimte in je huis.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je QAZQA Inbouwspot zwart GU10 AR111 Trimless - Oneon kopen voor de prijs van € 29,90. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om QAZQA Inbouwspot zwart GU10 AR111 Trimless - Oneon te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat QAZQA Inbouwspot zwart GU10 AR111 Trimless - Oneon bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 26,90 voor QAZQA Inbouwspot zwart GU10 AR111 Trimless - Oneon is gemeten op 25-12-2024. De hoogste prijs was € 31,90 op 29-01-2025. Dat is een totaal verschil van € 5,00. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Materiaal | Metaal |
| Merk | QAZQA |
Algemene kenmerken
| Merk | QAZQA |
| Aantal lichtpunten | 1 |
| Diameter | 0 cm |
| Inbouwdiepte | 12.50 cm |
| Materiaal | Metaal |
| Kleur | Zwart |
| Vorm | Vierkant |
| Product gewicht | 1.93 kg |
Productinformatie
| Met dimfunctie | Nee |
| Inclusief lichtbron | Nee |
| Type lichtbron meegeleverd | Geen lichtbron meegeleverd |
| Verstelmogelijkheden | Niet verstelbaar |
| RGB | Nee |
| Voedingstype | Netstroom |
| Bediening verlichting | Wandschakelaar |
Technische specificaties
| Fitting | GU10 |
| Lumen per lichtpunt | 0 lm |
| IP waarde | IP20 |
| Kleurtemperatuur | 0 K |
Inhoud en samenstelling van dit artikel
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
| Verpakkingsinhoud | Inbouwspot zwart GU10 AR111 Trimless - Oneon + indien nodig handleiding en bijbehorende bevestigingsmaterialen. |
Productinformatie
| Merk | QAZQA |
| Voor binnen of buiten | Voor binnen |
| EAN | 8718881111990 |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Nee |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aansluitspanning | 230 V |
| Bediening via mobiele app | Nee |
| Bluetooth | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| CRI | 0 |
| Geschikt voor ruimte | Eetkamer Kantoor Keuken Slaapkamer Woonkamer |
| Inbouw breedte | 157 cm |
| Inbouw lengte | 157 cm |
| Levensduur lichtbronnen | 0 jaar |
| Lichtbron verwijderbaar | Ja |
| Met sensor | Nee |
| Product breedte | 15.60 cm |
| Product hoogte | 10.80 cm |
| Product lengte | 15.60 cm |
| Starterkit | Nee |
| Taal handleiding | Engels |
| Type sensor | Geen sensor |
| Verpakking breedte | 19 cm |
| Verpakking hoogte | 25.5 cm |
| Verpakking lengte | 15 cm |
| Verpakkingsgewicht | 1.97 kg |
| Wattage per lichtpunt | 50 W |
| Werkvoltage | 230 V |
EAN
| EAN | 8718881111990 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je QAZQA Inbouwspot zwart GU10 AR111 Trimless - Oneon aankoopt