XXL LED boom voor buitengebruik tot 3m hoog
- EAN: 4062124002380
- Categorie(n): Vlaggenmast verlichting
Prijs doorgegeven op : 01-04-2026 10:09:47 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De XXL LED boom voor buitengebruik tot 3m hoog is een prachtige toevoeging aan je tuin tijdens de feestmaanden. Met zijn imposante hoogte van 300 centimeter en een diameter van 170 centimeter, is deze boom voorzien van 480 micro LED lampjes die warm wit licht uitstralen. De boom is eenvoudig op te zetten dankzij de opstelmast en grondnagels die bij de levering zijn inbegrepen.
Deze LED boom van Galaxy is vervaardigd van stevig metaal en werkt op netstroom met een aanloopsnoer van maar liefst 500 centimeter. Hij is geschikt voor zowel binnen als buiten gebruik, met een IP44 classificatie voor weerbestendigheid. De bediening van de verlichting gebeurt eenvoudig met een aan/uit schakelaar die in het snoer is verwerkt.
Met de XXL LED boom creëer je een sfeervolle en feestelijke ambiance in je tuin. Deze boom is uitgerust met tal van handige eigenschappen, zoals een snoer met stekker aan het product, wat het gebruiksgemak vergroot. Bovendien is de boom voorzien van een CE markering, zichtbaar op het product.
De warme witte kleurtemperatuur van 3000 K zorgt voor een gezellige en sfeervolle verlichting. Daarnaast wordt de XXL LED boom geleverd met een fabrieksgarantie van 2 jaar, wat getuigt van de kwaliteit en duurzaamheid van dit product. Met de meegeleverde mast en stevige constructie kan je jarenlang genieten van deze prachtige LED kerstboom.
Met een verpakking van 30x20x30 cm en een gewicht van 3 kg is deze XXL LED boom eenvoudig op te bergen na de feestdagen. De LED lampjes hebben een zeer laag verbruik van slechts 0.02 W per lichtpunt, wat zorgt voor een energiezuinige verlichtingsoptie voor zowel binnen als buiten.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je XXL LED boom voor buitengebruik tot 3m hoog kopen voor de prijs van € 166,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om XXL LED boom voor buitengebruik tot 3m hoog te kopen is voor het laatst gecontroleerd op woensdag 1 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat XXL LED boom voor buitengebruik tot 3m hoog bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 101,97 voor XXL LED boom voor buitengebruik tot 3m hoog is gemeten op 07-03-2026. De hoogste prijs was € 176,95 op 26-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 74,98. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Materiaal | Metaal |
| IP Waarde | IP44 |
Algemene kenmerken
| Merk | Galaxy |
| Aantal lichtpunten | 480 |
| Diameter | 170 cm |
| Materiaal | Metaal |
| Kleur | zwart |
| Product gewicht | 1 kg |
Productinformatie
| Met dimfunctie | Nee |
| Snoer met stekker aan het product | Ja |
| Voedingstype | Netstroom |
| Bediening verlichting | Aan/uit schakelaar - in het snoer |
Technische specificaties
| IP waarde | IP44 |
| Kleurtemperatuur | 3000 K |
Inhoud en samenstelling van dit artikel
| Verpakkingsinhoud | 1 |
Productinformatie
| Merk | Galaxy |
| Voor binnen of buiten | Voor binnen & buiten |
| EAN | 4062124002380 |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
Overige kenmerken
| Aanloopsnoer | 500 cm |
| CE markering | Zichtbaar |
| Inclusief mast | Ja |
| Knipperfunctie | Nee |
| Levensduur lichtbronnen | 0 jaar |
| Product breedte | 1 cm |
| Product hoogte | 300 cm |
| Product lengte | 170 cm |
| Timer | Nee |
| Type lichtbron | LED |
| Verpakking breedte | 30 cm |
| Verpakking hoogte | 20 cm |
| Verpakking lengte | 30 cm |
| Verpakkingsgewicht | 3 kg |
| Vervangbare lampjes | Nee |
| Wattage per lichtpunt | 0.02 W |
EAN
| EAN | 4062124002380 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je XXL LED boom voor buitengebruik tot 3m hoog aankoopt