EGLO Fueva 1 - Inbouwarmatuur - 3 Lichts - Wit
- EAN: 9002759947767
- Categorie(n): Inbouwspots
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 06:04:58 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De EGLO Fueva 1 is een modern inbouwarmatuur gemaakt van gegoten metaal met een witte afwerking. Met zijn energiezuinige geïntegreerde LED module van 2,7W en een diameter van 85mm, biedt deze spot helder en warm wit licht (3000K). Helaas is deze lamp niet dimbaar, maar door haar strakke design is de opbouwlamp Fueva 1 eenvoudig te integreren in diverse woon- en/of werkruimtes.
De EGLO Fueva 1 wordt geleverd in een verpakking van drie stuks en beschikt over een lichtopbrengst van 1080 lm. Met een energieklasse van A++ en een garantie van 5 jaar, staat EGLO garant voor kwaliteit en vakmanschap. EGLO is wereldwijd bekend om zijn hedendaagse vormgeving en lichttechniek, waarbij exclusiviteit en design hand in hand gaan.
Dit inbouwarmatuur heeft een diameter van 85 cm en een inbouwdiepte van 25 cm. Met een neutraal wit licht (4000K) en lumen per lichtpunt van 360 lm, is de EGLO Fueva 1 een hoogwaardige keuze voor binnengebruik. De IP waarde van IP20 en de fabrieksgarantie van 5 jaar verzekeren je van duurzaamheid en betrouwbaarheid.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je EGLO Fueva 1 - Inbouwarmatuur - 3 Lichts - Wit kopen voor de prijs van € 31,00. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om EGLO Fueva 1 - Inbouwarmatuur - 3 Lichts - Wit te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat EGLO Fueva 1 - Inbouwarmatuur - 3 Lichts - Wit bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 31,00 voor EGLO Fueva 1 - Inbouwarmatuur - 3 Lichts - Wit is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 31,00 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Materiaal | Metaal |
| Merk | Eglo |
Algemene kenmerken
| Merk | Eglo |
| Aantal lichtpunten | 3 |
| Diameter | 85 cm |
| Inbouwdiepte | 25 |
| Materiaal | Metaal |
| Kleur | Wit |
| Vorm | Vierkant |
| Product gewicht | 0.41 kg |
Productinformatie
| Met dimfunctie | Nee |
| Inclusief lichtbron | Ja |
| Type lichtbron meegeleverd | LED |
| Verstelmogelijkheden | Kantelbaar |
| RGB | Nee |
| Voedingstype | Netstroom |
| Bediening verlichting | Wandschakelaar |
Technische specificaties
| Fitting | Geen fitting |
| Lumen per lichtpunt | 360 lm |
| IP waarde | IP20 |
| Kleurtemperatuur | 4000 K |
Inhoud en samenstelling van dit artikel
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
Productinformatie
| Merk | Eglo |
| Voor binnen of buiten | Voor binnen |
| EAN | 9002759947767 |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 5 jaar |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aansluitspanning | 220 V |
| Bediening via mobiele app | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| CRI | 80 |
| Inbouw breedte | 7.4 cm |
| Inbouw lengte | 7.4 cm |
| Kleur licht | Warm wit licht |
| Lichtbron verwijderbaar | Nee |
| Met sensor | Nee |
| Product breedte | 85 cm |
| Product hoogte | 25 cm |
| Product lengte | 85 cm |
| Starterkit | Nee |
| Taal handleiding | Universeel |
| Type sensor | Geen sensor |
| Verpakking breedte | 98 mm |
| Verpakking hoogte | 68 mm |
| Verpakking lengte | 215 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.37 kg |
| Waarde energielabel nieuw 2021 | Energielabel niet van toepassing |
| Wattage per lichtpunt | 2.7 W |
| Werkvoltage | 220 V |
EAN
| EAN | 9002759947767 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je EGLO Fueva 1 - Inbouwarmatuur - 3 Lichts - Wit aankoopt