QAZQA dept - Design Dimbare LED Smart Inbouwspot incl. wifi met Dimmer - 1 lichts - Ø 8.9 cm - Wit - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken
- EAN: 8718881119682
- Categorie(n): Inbouwspots
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 06:04:58 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De QAZQA Dept inbouwspot is de perfecte toevoeging aan jouw interieur. Met zijn stijlvolle en luxueuze design brengt deze spot een gezellige sfeer in elke ruimte, zonder verblindend te zijn. De spot heeft een diameter van 8,9 cm en een inbouwdiepte van 10 cm, waardoor hij mooi en strak in het plafond wordt verwerkt.
Deze inbouwspot is gemaakt van hoogwaardig aluminium in een witte kleur en afgewerkt met een zand structuurlak voor een luxe uitstraling. Hij wordt geleverd inclusief een handige GU10 fitting met WiFi lichtbron. Met behulp van een app op je telefoon, Google Home of Alexa, kun je deze lichtbron eenvoudig bedienen. Pas de lichtsterkte aan tot 345 lumen door te dimmen en kies de gewenste kleurtemperatuur van 2200K tot 4000K.
Met een gemiddelde levensduur van 25.000 branduren en de mogelijkheid om de lamp via de app op tijd in te stellen, is de QAZQA Dept inbouwspot niet alleen stijlvol maar ook energiezuinig en praktisch. Geschikt voor zowel halogeen als LED verlichting, is deze spot een veelzijdige keuze voor verschillende ruimtes in huis zoals de woonkamer, slaapkamer of keuken.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je QAZQA dept - Design Dimbare LED Smart Inbouwspot incl. wifi met Dimmer - 1 lichts - Ø 8.9 cm - Wit - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken kopen voor de prijs van € 20,90. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om QAZQA dept - Design Dimbare LED Smart Inbouwspot incl. wifi met Dimmer - 1 lichts - Ø 8.9 cm - Wit - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat QAZQA dept - Design Dimbare LED Smart Inbouwspot incl. wifi met Dimmer - 1 lichts - Ø 8.9 cm - Wit - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 16,81 voor QAZQA dept - Design Dimbare LED Smart Inbouwspot incl. wifi met Dimmer - 1 lichts - Ø 8.9 cm - Wit - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken is gemeten op 29-10-2025. De hoogste prijs was € 20,95 op 11-12-2024. Dat is een totaal verschil van € 4,14. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Materiaal | Aluminium |
|---|---|
| Merk | QAZQA |
| IP Waarde | IP20 |
Algemene kenmerken
| Merk | QAZQA |
| Aantal lichtpunten | 1 |
| Diameter | 8.90 cm |
| Inbouwdiepte | 10 cm |
| Materiaal | Aluminium |
| Kleur | Wit Smart LED |
| Vorm | Rond |
| Product gewicht | 0.13 kg |
Productinformatie
| Met dimfunctie | Ja |
| Inclusief lichtbron | Ja |
| Type lichtbron meegeleverd | LED |
| Verstelmogelijkheden | Niet verstelbaar |
| RGB | Nee |
| Voedingstype | Netstroom |
| Bediening verlichting | Dimmer - op product |
Technische specificaties
| Fitting | GU10 |
| Lumen per lichtpunt | 345 lm |
| IP waarde | IP20 |
| Kleurtemperatuur | 2200 K |
| Smart Home Platform | Alexa Amazon Google Assistant |
Inhoud en samenstelling van dit artikel
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
| Verpakkingsinhoud | Smart inbouwspot wit incl. WiFi GU10 - Dept + indien nodig handleiding en bijbehorende bevestigingsmaterialen. |
Productinformatie
| Merk | QAZQA |
| Voor binnen of buiten | Voor binnen |
| EAN | 8718881119682 |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Ja |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Ja |
| App werkt op besturingssyteem | Android iOS |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Informatie niet beschikbaar |
| Wifi vereist | Informatie niet beschikbaar |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Informatie niet beschikbaar |
| Betaalde diensten vereist | Nee |
| Compatibel met | Informatie niet beschikbaar |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aansluitspanning | 230 V |
| Bediening via mobiele app | Ja |
| Bluetooth | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| CRI | 80 |
| Energielabel - URL | https://cdn.pim.fittinq.com/assets/EnergyLabel/02496.jpg |
| Geschikt voor ruimte | Eetkamer Kantoor Keuken Slaapkamer Woonkamer |
| Inbouw breedte | 80 cm |
| Inbouw lengte | 80 cm |
| Kleur licht | Warm wit licht |
| Levensduur lichtbronnen | 25000 uur |
| Lichtbron verwijderbaar | Ja |
| Met sensor | Nee |
| Product breedte | 8.90 cm |
| Product hoogte | 0 cm |
| Product lengte | 8.90 cm |
| Starterkit | Nee |
| Taal handleiding | Engels |
| Type sensor | Geen sensor |
| Verpakking breedte | 0 cm |
| Verpakking hoogte | 0 cm |
| Verpakking lengte | 0 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0 kg |
| Wattage per lichtpunt | 50 W |
| Werkvoltage | 230 V |
EAN
| EAN | 8718881119682 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je QAZQA dept - Design Dimbare LED Smart Inbouwspot incl. wifi met Dimmer - 1 lichts - Ø 8.9 cm - Wit - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken aankoopt